Neler Yeni

500₺ Bütçe İle Alınabilecek Mikrofon Önerileri

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Aslan Mikrofonsever
Bütçe
500
Selam, son zamanlarda bilgisayarda arkadaşlarımla konuşurken vesaire sesimi iletmek için telefonumu kullanıyordum fakat artık bir mikrofon almamın zamanı geldi çünkü telefon çokta pratik olmuyor özellikle masam küçük olduğu için masada büyük kalabalık yaratıyor. Tek önemli faktör sesimi temiz iletmesi zaten mikrofondan başka bir şey de beklemek saçma olur. Şimdiden teşekkürler :)

musti1824

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Aydın
Selam, son zamanlarda bilgisayarda arkadaşlarımla konuşurken vesaire sesimi iletmek için telefonumu kullanıyordum fakat artık bir mikrofon almamın zamanı geldi çünkü telefon çokta pratik olmuyor özellikle masam küçük olduğu için masada büyük kalabalık yaratıyor. Tek önemli faktör sesimi temiz iletmesi zaten mikrofondan başka bir şey de beklemek saçma olur. Şimdiden teşekkürler :)
Lioncast LS100 USB mikrofon, PC,... https://www.amazon.com.tr/dp/B09L51J2FC?ref=ppx_pop_mob_ap_share

gayet memnunum sesi çok güzel veriyor bu fiyata önerebileceğim en iyi mikrofon olabilir youtube üzerinde çeken bir arkadaş var bakabilirsin

GalaxySal450

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Nazım
İlgilendiği Kategoriler
Çevre Birimleri (Klavye, Mouse/Mousepad)
Boya M1 bir yaka mikrofonu, gayet kibarca durur. Lioncast LS100 de güzel.

Benim de önerim Lastvoice BM800 olur. Not: Phantom Power olmadan bir hiç!

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Aslan Mikrofonsever
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Boya M1 bir yaka mikrofonu, gayet kibarca durur. Lioncast LS100 de güzel.

Benim de önerim Lastvoice BM800 olur. Not: Phantom Power olmadan bir hiç!
Öneriniz için teşekkürler. Rica etsem Phantom Power'ın ne işe yaradığını anlatabilir misiniz? Almadan kullanamaz mıyım? BM800 kafam çok yattı tabii daha ses karşılaştırma videolarına pek bakmadım

GalaxySal450

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Nazım
İlgilendiği Kategoriler
Çevre Birimleri (Klavye, Mouse/Mousepad)
Öneriniz için teşekkürler. Rica etsem Phantom Power'ın ne işe yaradığını anlatabilir misiniz? Almadan kullanamaz mıyım? BM800 kafam çok yattı tabii daha ses karşılaştırma videolarına pek bakmadım
BM800 Phantom Power ile daha iyi performans veriyor. Bir de birkaç ayarlama yapmalısınız çünkü stok performansı biraz düşük.

Phantom Power ile 750 liraya gelir:

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Aslan Mikrofonsever
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
BM800 Phantom Power ile daha iyi performans veriyor. Bir de birkaç ayarlama yapmalısınız çünkü stok performansı biraz düşük.

Phantom Power ile 750 liraya gelir:

Sanırım bunu alacağım,bahsettiğiniz ayarlamalar neler?

Top Bottom