Neler Yeni

500 TL Bütçeye Mouse Önerisi

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,176
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Aklımda var ama nedense sağ ve sol click tuşlarının uç kısımları boşta olan mouselar beni hissiyatta rahatsız ediyor. Ön yargımı yenmek için bu akşam denemeye gideceğim eğer basma hissiyatı da güzelse V2 alacağım.
Uç kısımları boş derken tam anlayamadım, ancak emin ol eline cuk diye oturuyor, özelliklerine değinmeme gerek yok zaten dünyanın en iyisi. Ancak tabii ki de deneyerek alman daha isabetli olur.
Bu arada Razer'ın viper mini ve V2 mini modellerini de dene, elin ortalama 17-18 cm den büyükse miniler olmayacaktır zaten. V2 olacaktır. Basiliks x'in de yanında ki çıkınti yüzünden rahatsız olabilirsin çünkü tamamen palm tutuş şekline özgü bir mouse.
Yani sonuç olarak gidip dene ve sana en uygun olanı al. Muhtemelen V2'yi seveceksin.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Oğuz Oğuz
Arkadaşlar selamlar. A4TECH X7 Mouse'umun yaklaşık 7. yılı ve yavaş yavaş hissiyatını kaybetmeye başladı. Yüksek DPI'da titremeler ve doğrusal hareketlerde sapmalar gerçekleşmeye başladığından konforunu iyice yitirdi. 400-800 DPI aralığında kullandığım için yüksek hassasiyetlere ihtiyaç duymuyorum o nedenle 500 civarında sade, çok küçük olmayan ergonomik bir mouse arıyorum. Aklımda 2-3 mouse var ancak 7 yıldır hiç mouse değiştirme ihtiyacı duymadığım için çok yetkin de sayılmam bu fiyat aralığındaki mouse'lara. Aklımdakiler;

Mamba elite tasarım ve renklendirme açısından beni daha çok cezbediyor lakin daha yenilikçi ve kaliteli mouse önerilerinizi de dinlemek isterim. İyi forumlar.
Rival 3 Wireless

Vatulian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
827
İsim
Ege ÖZTABAK
Uç kısımları boş derken tam anlayamadım, ancak emin ol eline cuk diye oturuyor, özelliklerine değinmeme gerek yok zaten dünyanın en iyisi. Ancak tabii ki de deneyerek alman daha isabetli olur.
Bu arada Razer'ın viper mini ve V2 mini modellerini de dene, elin ortalama 17-18 cm den büyükse miniler olmayacaktır zaten. V2 olacaktır. Basiliks x'in de yanında ki çıkınti yüzünden rahatsız olabilirsin çünkü tamamen palm tutuş şekline özgü bir mouse.
Yani sonuç olarak gidip dene ve sana en uygun olanı al. Muhtemelen V2'yi seveceksin.
1645607437716.png

1645607489313.png

Şu tuş tasarımına karşı önyargılarım var. Bazı bu tip mouselarda click hassasiyeti çok rahatsız edici oluyor benim için ama dediğiniz kadar iyiyse deneyip şans vermekte fayda var. Teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rival 3 Wireless
Prime daha mantıklı değil mi Rival 3 yerine ?

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,176
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi

SIR_INDO_SCARF