Neler Yeni

500 TL oyun için kulak içi kulaklık tavsiyesi

jesia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Çağrı Arslan
Acaba Oyun için önerebiliceğiniz bir kulaklık var mı?

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,406
İsim
Oğuz Oğuz
Tek önyargınız tüm kulaklıklarının fiyatına göre çok iyi performans veriyor olması olsun. :D
Bende kz sn pro vardı. Modeli buydu galiba. Kendi silikon ucu düştü birinin. AliExpress’den almıştım. Satıcıya yazdığımda ise gönderemem dedi. Bende telefoncudan silikon uç aldım. Ama tam oturmadı. Kz kulakların tasarımları özel olduğu için normal uçlar olmuyor. Neyse güzel kullanıyorum. Bir akşam kulaklığı çıkardım ama silikon ucu kuşağımın içinde kaldı. Neyseki cımbız ile çok derine gitmeden çıkarttım. Bende o sinirle ceviz kıracağı ile kırdım. Bir daha almamaya yemin ettim.

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Bende kz sn pro vardı. Modeli buydu galiba. Kendi silikon ucu düştü birinin. AliExpress’den almıştım. Satıcıya yazdığımda ise gönderemem dedi. Bende telefoncudan silikon uç aldım. Ama tam oturmadı. Kz kulakların tasarımları özel olduğu için normal uçlar olmuyor. Neyse güzel kullanıyorum. Bir akşam kulaklığı çıkardım ama silikon ucu kuşağımın içinde kaldı. Neyseki cımbız ile çok derine gitmeden çıkarttım. Bende o sinirle ceviz kıracağı ile kırdım. Bir daha almamaya yemin ettim.
Burada suç aslında onların değil de sizin hocam :D

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,406
İsim
Oğuz Oğuz
Burada suç aslında onların değil de sizin hocam :D
Hocam kulaklığı çöpe mi atayım. Kulak ucu yok diye. Firmaya yazdım göndermedi. Okula giderken çıkardım muhtemelen düştü. Hayır 1-2 dolar istese verirdim direk reddetti. Bende telefoncudan almak zorunda kaldım.

jesia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Çağrı Arslan
@DJ. Mic Check Aynı zamanda sormak istediğim bir soru da ben laptopta kullanıcağım tek jak girişi var herhangi bir aparat almam gerekiyor mu? yoksa tak kullan mı?

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Hocam kulaklığı çöpe mi atayım. Kulak ucu yok diye. Firmaya yazdım göndermedi. Okula giderken çıkardım muhtemelen düştü. Hayır 1-2 dolar istese verirdim direk reddetti. Bende telefoncudan almak zorunda kaldım.
Teknostore gibi yerlerde orijinal satışı yapılıyor uçların.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,406
İsim
Oğuz Oğuz
@DJ. Mic Check Aynı zamanda sormak istediğim bir soru da ben laptopta kullanıcağım tek jak girişi var herhangi bir aparat almam gerekiyor mu? yoksa tak kullan mı?
Laptoplarda mikrofon olarak kullanılmıyor. Bende denedim sadece ses geliyor.

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

jesia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Çağrı Arslan
Mikrofon olarak kullanmaktan bahsetmiyorum Hem duyup hem sesimin gitmesinden bahsediyorum yani discord üzerinde arkadaşlarımla konuşurken aynı zamanda oyunu duyabilirim yani tek jak girişi var laptopta

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,406
İsim
Oğuz Oğuz
Teknostore gibi yerlerde orijinal satışı yapılıyor uçların.
Genel olarak kulakiçi silikon ucu olan kulaklık almaya yemin ettim hocam. Bi AirPods pro aldım silikon uçlu. Onunda yanlarında klips var oraya oturtuyorsunuz. Yani bende fobi olarak kaldı anlayacağınız.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,406
İsim
Oğuz Oğuz
Hayır, gerek yok. Mikrofon da kulaklık da aynı jak üzerinden.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bende ikisi de çalışıyor?
Bende çalışmadı valla.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunu da çok öneriyorlar hocam. Amazon’da 250₺ falandı bir ara. Ama kullanmadım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,159
Üyeler
148,989
Son üye
perseuzzrs
Top Bottom