Neler Yeni

Çözüldü✓ 50000 TL Bütçeye Sistem Toplama

As_tr_a

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Ömer Murat YILDIZ
İlgilendiği Kategoriler
Bİlgisayar parçaları,çevre donanımları ve teknolojiler
PEKİ BU SİSTEM DE SADECE EKRAN KARTINI DEĞİŞTİRSEM 4070 Tİ S ile SİSTEM DARBOAĞAZ FALAN YAPMAZ DEĞİL Mİ DİĞER BİLEŞENLERİM DE BUNA UYGUN MU
kral 7900xt ye darboğaz yapmıyacaksa 4070 ti supere hiç yapmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam alınmaz neye göre fiyat olaraksa okey ama farklı bir kusur varsa yazarsanız sevınırım. hazır sistemlerde genelde ssd olsun ram olsun hızları düşük tutuluyor işlemci sadece ekran kartını besleyecek bir işlemci oluyor ben bır tık iyi olsun istiyorum bu sebetle kendım toparladım sistemi aynı parçaları ile test sitelerine yazıp karşılaştırmalar da aldım çok iyi fps sonuclar verdi. rx7900 xtli diğer tüm sistemlerden iyi oldu bu sistem. sadece ekran kartını 4070 ti s mu yapsam diye düşünüyorum o kadar onun dısında sistem bi ferrari olmasa da mercedes oldu yanı neye göre alınmaz
hocam hazır sistemleri özelleştirip al ben aylarca denedim bütçenin 10 15k altına istediğin parçalraa uygun hazır bir sistem bul özelleştirmelere git 4 5k daha ucuza geliyor kendin toplamaktan

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Görkem Karadeniz
50k pc ye vereceğine git altın al at köşeye buradakilere uyma bunlar ne bir şey beğenir ne paranın kıymetini bilir boş iş bunlar oyun oynamaya o kadar para verilir mi hiç en kötü al 50cc motor gez toz takıl ekran başında kendini esir etme
ah be abim içim bi garip oldu be şuan sistemimle göz göze geldik birbirine bakan spiderman misali

Top Bottom