Neler Yeni

500TL Civarı PC için Gamepad Önerisi

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,161
İsim
uwu

bydrzn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Ozan Baydar
Snopy al geç. Memnun kalırsın

Getirici

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ümit

NxOnSLyr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Melihcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu mağazadan geçen sene beyazını aldım hâlâ sorunsuz çalışıyor pil performansı ve motor hissiyatı çok iyi o zaman 300 küsur liraya almıştım tavsiye ederim
Aldım hocam şuanda gayet güzel kullanıyorum fakat her kullanımda bilgisayar da aygıtı unutturup tekrar bağlamam gerekiyor .

Getirici

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ümit
Aldım hocam şuanda gayet güzel kullanıyorum fakat her kullanımda bilgisayar da aygıtı unutturup tekrar bağlamam gerekiyor .
Neden hocam tam olarak sorun nedir? Ben açıp ps tuşuna bastığımda anında otomatik olarak bağlanıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neden hocam tam olarak sorun nedir? Ben açıp ps tuşuna bastığımda anında otomatik olarak bağlanıyor
Ds4 Windows uygulamasını indirip driver kurdunuz mu hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Orıgıns0

NxOnSLyr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Melihcan
Hocam normal ps4 koluyla aynı mı logosu fln her şeyi ona göre alıcam yada bunu alıcam bu nasıldır?
Sony Ps4 Dualshock 4 V2 Gamepad Siyah Yeni Nesil Kol
Hocam her şeyi aynı gayet güzel ve de titreşimi ve dokunmatik ekranı çalışıyor. Tavsiye ederim.

Ds4 Windows uygulamasını indirip driver kurdunuz mu hocam
Hocam ds4 ü kurmadan önce ve kurduktan sonra da Bluetooth u açınca Wireless Controller eşleştirildi gibi şeyler yazıyor ama kol daha bağlanmıyor, sonra aygıtı unutturup tekrar bağlanınca kullanım süresince sıkıntı çıkarmıyor.

Getirici

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ümit
Hocam her şeyi aynı gayet güzel ve de titreşimi ve dokunmatik ekranı çalışıyor. Tavsiye ederim.

Hocam ds4 ü kurmadan önce ve kurduktan sonra da Bluetooth u açınca Wireless Controller eşleştirildi gibi şeyler yazıyor ama kol daha bağlanmıyor, sonra aygıtı unutturup tekrar bağlanınca kullanım süresince sıkıntı çıkarmıyor.
Driver kurdunuz mu ds4 de eğer kurmadıysanız ondan olabilir kurduysanız ben de bilemedim çünkü ben açtığım an ds4 açık olsun ya da olmasın otomatik olarak bağlanıyor sadece AC gibi oyunlarda ds4 kullanıyorum

NxOnSLyr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Melihcan
Driver kurdunuz mu ds4 de eğer kurmadıysanız ondan olabilir kurduysanız ben de bilemedim çünkü ben açtığım an ds4 açık olsun ya da olmasın otomatik olarak bağlanıyor sadece AC gibi oyunlarda ds4 kullanıyorum
ds4 kurulu ama driver nereden kuracam tam bilmiyorum

Top Bottom