Neler Yeni

Çözüldü✓ 50K Bandında Toplama PC Önerisi Alabilrmiyim..?!

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Necip5270392
2 gününe yazık etmiş diyeceğim olmayacak
Çocuk Güzel, Beni İdare Eden Bir PC Alayım Yeter Diye Bakıyor Hocam Gidene Gelene Değil Yani..
Mesaj otomatik birleştirildi:

cayır cayır yanan bi işlemci değil yani 240mm bile fazlasıyla soğutur genelde kule tipiyle falan kullanıyolar
Yok Yani Yanlış Anlattık Sanırım.. İLeride İşlemci 7700x3d Gibi Bişeyle Değişince Yada Ryzen 9 İşlemcilerle Değişince Falan Diye Düşünüyor Çocuk.. Ama Derseniz Ki Zaten 3 Sene Sonra PC Uplayacam Derken Yeni PC Toplamış Olursun Zaten Ona Göre Düşünürüz Bizde.. Oradan Kısılan Fiyatla Super Yerine Ti Falan Bakarız Olursa Yada Başka Şeyler Ekleriz Yada Yanımıza Kalır..

KYLORIN90

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
Eymen
Merhabalar-/-Selamlar Hocam(lar)..
Bilgisayar Konusunda (Kesince) Gram Fikri Olmayan Eski Bİr Arkadaşım PC Konusunda Bana Danıştı Lakin Zamanım Olmadığı İçin Bakamıyorum.. 50K Bütçeli Bir Kasa Toplayacakmış Kendisi.. Hazır Sistem Al Dedim Lakin O Sistemleri Pek Beğenmediğini Ve İstediği Gibi Olmadığını Söyledi..

Bütçe :=: 50K ₺
CPU :=: Amd..
CPU Soğutma :=: Sıvı Soğutma 360mm..
GPU :=: Nvidia 4060 Aİlesi Eğer Artı Para Kalırsa Yada Uygun Fiyatlı Olursa 4070 Olabilirmiş..
Depolama :=: M.2 1Tb..
PSU :=: 750W Gold Full Modüler..
Anakart :=: 2x GPU Slotlu..
Ram :=: Minimum 16 Dedi Ama Artı Para Kalırsa Yada Uygun Fiyatlı Olursa 32 Olabilirmiş..
Kasa :=: Kendisinin Yaptığı Araştırmalara Göre Asus A21-/-Zalman Z10 Plus-/-Phanteks Eclipse G500(A)-/-NZXT H7 Flow-/-Corsair 5000D Ve Benzeri Kasaları Bana Söyledi Bunlar Gibi Üstte Ve Önde 360 Radyatör Rahat Takılabilecek Anakarttır, Ramdir Vsr Parçaları Darlamayacak Bir Genişlikte Ve Olabildiğince Mash Yapıda Ve Olabildiğince Fazla Fan Takılabilen Bir Kasa İstiyor Diyebiliriz..

NOTE :=: Arkadaş 1080p 30FPS-/-60FPS Stabil Oyun Oynayan Bir Arkadaşımız Diyebiliriz..

Bunlara Bakacak Olursak Nasıl Bir Kasa Önerirsiniz Bu Dorum Linkini Arkadaşa Göndereceğim Okur Kendiside (Üyeliği Yokmuş Ve Kendisi Biraz Forum Karşıtı Biri Diyeibilirm)..
özelden yaz bana halledelim

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Necip5270392
özelden yaz bana halledelim
Hocam Halledelim Diyonuz Ama Burada Arkadaşlarla Büyük Oranda Hallettik Denebilir.
CPU : 7600
GPU : 4070 Yada Süper
Kasa : AIGO D900 (Yanlışım Olabilir)
Falan Diye Giden Bir Şekilde Seçildi Arkadaşlar Sağ Olsun Gayet Güzel Yardımcı Oldular Ama Hani Özelden Ziyade Burada Yazsanız Keza Özeldekini Arkadaşım Göremeyeceği İçin Daha Güzel Olacaktır..

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Necip5270392
Selamlar Merhabalar Hocam(lar)..
PC'yi Alacak Olan Arkadaşım Sizlere Yardımlarınız İçin Teşekkür Etti Ve Sizin Tavsiyeleriniz Ve Kendisinin İstedikleri Birleşince Ortaya böyle Bir Kasanın Çıktığını Dile Getirdi Lakin Fiyat Biraz Uçuyor Onun Farkında Ama Sadece Hızlıca Denilenlere Göre Örnek Bir Kasa Toplarken Dikkat Etmemiş Sizinde Pek Dikkat Etmemenizi İstedi (Bu Liste İçin) Yani Sistem Sadece Örnek Buna Bakaraktan Son Kez her şey Doğrumudur Ve Toplu Alım İçin Önerdiğiniz Bir Site Varmıdır Kendisi Sormak İstedi..
Verdiği Rahatsızlık İçin Kusura Bakmasınlar Dedi..

KYLORIN90

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
Eymen
Hocam Halledelim Diyonuz Ama Burada Arkadaşlarla Büyük Oranda Hallettik Denebilir.
CPU : 7600
GPU : 4070 Yada Süper
Kasa : AIGO D900 (Yanlışım Olabilir)
Falan Diye Giden Bir Şekilde Seçildi Arkadaşlar Sağ Olsun Gayet Güzel Yardımcı Oldular Ama Hani Özelden Ziyade Burada Yazsanız Keza Özeldekini Arkadaşım Göremeyeceği İçin Daha Güzel Olacaktır..
dostum amacın ne özele çağırmaktamı yasak

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Necip5270392
dostum amacın ne özele çağırmaktamı yasak
Özele Yasak Demedim Sadece Bu Sistemi Kendim İçin Değil Bir Arkadaş İçin Ayarlıyoruz Ondan Dolayı Burada Konuşulmasını İstedim Keza Burada Yazılanları Arkadaşıma Göndereceğim Bir Link İle Görebilirken Özeldekileri Nasıl Görecek Ki Bİldiğim Kadarıyla Göremiyor Zaten..

KYLORIN90

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
Eymen
Özele Yasak Demedim Sadece Bu Sistemi Kendim İçin Değil Bir Arkadaş İçin Ayarlıyoruz Ondan Dolayı Burada Konuşulmasını İstedim Keza Burada Yazılanları Arkadaşıma Göndereceğim Bir Link İle Görebilirken Özeldekileri Nasıl Görecek Ki Bİldiğim Kadarıyla Göremiyor Zaten..
ss?

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Necip5270392
ScreenShot'a Gerek Kalmadı Yaa Hallettik.. (Kusura Bakma Uğraştırdık Ama)

Merhabalar Hocam(lar)..
Evet Biliyorum Önerilen Sistemleri Düzenleyin Diyorsunuz Ama Önerilen Sistemlerde Yandan (Kabloların Olduğu Taraftan) Hava Alabilen Bir Sistem Olmadığı İçin Bunu Yapmış Arkadaşım Kısaca Sistemin Özeti Aşağıdaki Fotoğrafta..
Şimdi Gidip Hazır Sistemlere Bir Daha Bakacam Bulursam Onu Da Sana Yollarım Atarsın Dedi..
Öneriniz Nedir..?!
ksaksaksa.png

KYLORIN90

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
Eymen

Merhabalar Hocam(lar)..
Evet Biliyorum Önerilen Sistemleri Düzenleyin Diyorsunuz Ama Önerilen Sistemlerde Yandan (Kabloların Olduğu Taraftan) Hava Alabilen Bir Sistem Olmadığı İçin Bunu Yapmış Arkadaşım Kısaca Sistemin Özeti Aşağıdaki Fotoğrafta..
Şimdi Gidip Hazır Sistemlere Bir Daha Bakacam Bulursam Onu Da Sana Yollarım Atarsın Dedi..
Öneriniz Nedir..?!
Alıntıyı görüntüle
dostum soğutucuyu çıkarıp bunu alsın acayip iyi bir soğutucu:https://www.gaming.gen.tr/urun/3849...ava-sogutucu-2-yil-birebir-degisim-garantili/

Merhabalar Hocam(lar)..
Öneriniz Nedir..?!
Alıntıyı görüntüle
nide ekran kartını kendimde aldım fakat unutmayalımki biraz ısınan bir ekran kartı diğer bileşenler okey

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Necip5270392
Hocam Kasanın Son Hali Aşağıdaki Fotoğraftaki Gibidir Arkadaşa Gönderiyorum Tamamdır Diye.. Eğerki Son Bi Öneriniz Yoksa..
kasa son.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Ares Blackrosa
Top Bottom