Neler Yeni

50Tl ye uzun süre gidecek oyunlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
524
İsim
Paşadöner
Arkadaşlar hesabımda 50 tl var uzun süre beni götürücek bir oyun lazım 2d vs. Olmasın gta 5 gibi oyunlarda olmanın çünkü hikâyesi bittikten sonra tamamen boş bir oyun oluyor Online pek sarmiyor indirme gireceğini düşündüğünüz veya bu fiyata 50 tl ye alınabilecek uzun süre beni götürücek oyunları önerir misiniz steam epic vs. Olabilir

AnormalTavuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Efehan
Dying light. The Following ve dlc lerle tadından yenmez. 41 saatim var anca hikayeleri bitirdim yan görevleri bitiremedim. Bence alınır.

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
480
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Don't Starve, bir kere al ölene kadar oyna.

memooo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Mehmet Can
7 days to die 32 tl gibi bir fiyat loot mantıklı zombili hayatta kalma

Dahası  
Reaksiyon skoru
524
İsim
Paşadöner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dying light. The Following ve dlc lerle tadından yenmez. 41 saatim var anca hikayeleri bitirdim yan görevleri bitiremedim. Bence alınır.
Hocam the forest 1 alınırmi ama yanimda oynicak arkadaşım yom

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Hunt showdown

• Beğen
Reaksiyonlar: Shaw

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,473
İsim
Fatih
Bahar indirimlerinde açılacak konuyu bekle bence, şu an pek iyi indirim yok o zaman kendine uygun bir şeyler bulursun. Bir de kaç saatlik bir oynanış bekliyorsun?

Dahası  
Reaksiyon skoru
524
İsim
Paşadöner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bahar indirimlerinde açılacak konuyu bekle bence, şu an pek iyi indirim yok o zaman kendine uygun bir şeyler bulursun. Bir de kaç saatlik bir oynanış bekliyorsun?
Hocam şöyle diyeyim bende gta 5 vardı hikayesi bitince gram görmedim çünkü oynancak bişey yok ama csgo var en azından CSGO ya arada bir girebiliyorum sıkıca çıkıyorum ama gta 5 gibi oyunlarda bu yok birde 2d oyunlar olmasin illa csgo twrzi oyunlar olmasına gerek o mantıkta uzun süre gidebilecek oyunlar

NightWish2434

80+ Silver
Arkadaşlar hesabımda 50 TL var uzun süre beni götürücek bir oyun lazım 2d vs. Olmasın gta 5 gibi oyunlarda olmanın çünkü hikâyesi bittikten sonra tamamen boş bir oyun oluyor Online pek sarmiyor indirme gireceğini düşündüğünüz veya bu fiyata 50 TL ye alınabilecek uzun süre beni götürücek oyunları önerir misiniz steam epic vs. Olabilir
Ets2?

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,473
İsim
Fatih
Hocam şöyle diyeyim bende gta 5 vardı hikayesi bitince gram görmedim çünkü oynancak bişey yok ama csgo var en azından CSGO ya arada bir girebiliyorum sıkıca çıkıyorum ama gta 5 gibi oyunlarda bu yok birde 2d oyunlar olmasin illa csgo twrzi oyunlar olmasına gerek o mantıkta uzun süre gidebilecek oyunlar
He online sarmiyor lafinizi ben yanlış anlamisim. Hunt : Showdown sizlik gibi, şu an indirimde bir bakin bence.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Hunt Showdown

• Beğen
Reaksiyonlar: Shaw
Top Bottom