Neler Yeni

Öneri 280 - 1000 TL Aralığında Mouse Önerileri

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan

canakayx

80+
Uygunsuz davranış
Dareu a950 pro 4k
Mesaj otomatik birleştirildi:

Monster mouselari beş para etmez glorious zaten mouse piyasasının yüz karası.

770 TL'ye var ise olabilir en son sıfırlari 1300lerw çıkmıştı.

Monsterin mouselari beş para etmez. Daha iyi modeller kullanmadığıniz için öyle sanıyor olabilirsiniz ama insanları da yanlış yonlendirmezseniz sevinirim.
1700 liraya razer mausum da var bence sen her şeye ön yargili yaklaşıp boş yapma fazla kullanmadığın şeyler için :) msi sistem varken daha iyi modeller niye kullanmayım cahiliye devri seni :) attığınız markalara bakın yukarda hangisinde bir sertifika var :D tamamen 5 kuruşluk yurt dışinda 15 euroya satilan mouse lar

o zaman baya yanılıyorsunuz
Razer mausumla rahat test ettim kafan rahat olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan
Uygunsuz davranış
1700 liraya razer mausum da var bence sen her şeye ön yargili yaklaşıp boş yapma fazla kullanmadığın şeyler için :) msi sistem varken daha iyi modeller niye kullanmayım cahiliye devri seni :) attığınız markalara bakın yukarda hangisinde bir sertifika var :D tamamen 5 kuruşluk yurt dışinda 15 euroya satilan mouse lar
2 iq yorumların bitti mi? Çinden 3 liraya marka basıp ülkeye getirilen monsterları mı önerelim? Donanımları hakkında en ufak bir bilgin yok saçma sapan konuşuyorsun. MSI sistem diyor bide LEKDASŞFGJKDFSZGLŞSDJZGH attığın monsterda ne sertifikası var hurdalar hurdası sertifikası mı? 3395 sensör ttc encoder kailh ve huano switch Nordic mcu pbt kasa kullanan mouselara çöp diyip monster öneren 2 iq arkadaşım benim.

@M.A.Y. ama zenci şuna bak azıcık keyfin yerine gelsin EDKASŞLFTJASGLŞSkghb

ConquerorXIV

80+ Gold

hahah neymiş o 1700tl lik razer mouse'un ? bende de cobra pro var şuan. çok övdüğün monster mouse da ne sensör var biliyor musun ?

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,851
İsim
İsim İSİMOĞLU

CAHİLİYE DEVRİ SENİ JDHDJSTSJDVSİNSLSBDLSBSİXBSOSBSLHDKDHJXLCİSJLSBXKSHXHXYDHJDHXGXHXHXXHSKDJXJJCLCJXKXBCODJXKCJCKCJCJC JDHDJSTSJDVSİNSLSBZHSHİAKABSHDDLSBSİXBSOSBSLHDKDH
2 iq yorumların bitti mi? Çinden 3 liraya marka basıp ülkeye getirilen monsterları mı önerelim? Donanımları hakkında en ufak bir bilgin yok saçma sapan konuşuyorsun. MSI sistem diyor bide LEKDASŞFGJKDFSZGLŞSDJZGH attığın monsterda ne sertifikası var hurdalar hurdası sertifikası mı? 3395 sensör ttc encoder kailh ve huano switch Nordic mcu pbt kasa kullanan mouselara çöp diyip monster öneren 2 iq arkadaşım benim.

@M.A.Y. ama zenci şuna bak azıcık keyfin yerine gelsin EDKASŞLFTJASGLŞSkghb

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom