Neler Yeni

Çözüldü✓ 5500 bütçeyle alınabilecek monitör??

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
1080p 27 inç çok iyi olmaz
Attığın modeli önermiyorum

Şuna bakabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şuna bakabilirsin
Bu monitörü kendim için de almayı düşünüyorum araştırmıştım o yüzden sorun varsa sorabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Murat tekin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Şuna bakabilirsin
Bende ondan kuşkulaniyorum 27 inç seyir zevkimi cok mu bozar dostum pixeller gozukürmü

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bende ondan kuşkulaniyorum 27 inç seyir zevkimi cok mu bozar dostum pixeller gozukürmü
Bazıları gözükeceğini iddaa ediyor ama kullanan bazı kişiler sorun yok diyor. Bence risk almaya değmez 24'te gayet zevkli oluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Murat tekin

Şuna bakabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu monitörü kendim için de almayı düşünüyorum araştırmıştım o yüzden sorun varsa sorabilirsifia

Bazıları gözükeceğini iddaa ediyor ama kullanan bazı kişiler sorun yok diyor. Bence risk almaya değmez 24'te gayet zevkli oluyor
İlk başta 24 inç bakiyordum sonra baktım cok fark yok arkadaşımda kulanio iki senedir monster vardı onda 27 inç butcemi arttırıp 27 inç alayim diye düşünüyorum attığım lg nin özellikleri mi kötü dostum niye önermessin

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
İlk başta 24 inç bakiyordum sonra baktım cok fark yok arkadaşımda kulanio iki senedir monster vardı onda 27 inç butcemi arttırıp 27 inç alayim diye düşünüyorum attığım lg nin özellikleri mi kötü dostum niye önermessin
Evet LG olan kötü. AOC 27G4X var istersen benim attığımın 27 inç hali

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Murat tekin
var hocam adaptive sync var hem gsync hem freesync var. 27 inçlik modelini alabilirsin çok sorun olmaz Yoğun Fps oyunu oynamıyorsanız.
Hocam gönlüm büyük ekrandan yana 10 senelik 21.5 inç samsung bi ekran kulaniyorum 60 hz hikaye oyunlari oynuyorum veya aksion online fps oyunlari oynamıyorum ama masamda çok büyük değil ekrana olan mesafem sizce kaç olmali

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,315
Üyeler
158,080
Son üye
AVCI57
Top Bottom