Neler Yeni

55000 TL bütçe ile laptop önerisi

Ouster

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emin Yeral
Bütçe
55000
Merhabalar bu sene üniversitede yazılım mühendisliği okumaya başlayacağım. Ayrıca oyun oynamayı az çok seven birisiyim. Hem okul hayatımda hem de oyun oynarken beni sıkıntıya uğratmayacak ısınma problemi olmayan bir laptop arıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Aklımda bu laptop var ama belki başka önerileriniz olabilir diye sormak istedim. https://www.trendyol.com/msi/katana...r6-8gb-1tb-ssd-17-3-fhd-144hz-dos-p-661530112

_isology_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
İsmail
Merhabalar bu sene üniversitede yazılım mühendisliği okumaya başlayacağım. Ayrıca oyun oynamayı az çok seven birisiyim. Hem okul hayatımda hem de oyun oynarken beni sıkıntıya uğratmayacak ısınma problemi olmayan bir laptop arıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Aklımda bu laptop var ama belki başka önerileriniz olabilir diye sormak istedim. https://www.trendyol.com/msi/katana...r6-8gb-1tb-ssd-17-3-fhd-144hz-dos-p-661530112
kardeşim, 55 bin lirayı "oyun oynamak" için bir laptoba bağlayacak kadar zenginsen birçok alternatif bulabiirsin muhakkak; fakat kesinlikle o paraya desktop almanı ve uzun dönemli her işini kolaylıkla görebilecek bir sisteme sahip olmanı tavsiye ederim..

Leaden_Viever

80+ Bronze
kardeşim, 55 bin lirayı "oyun oynamak" için bir laptoba bağlayacak kadar zenginsen birçok alternatif bulabiirsin muhakkak; fakat kesinlikle o paraya desktop almanı ve uzun dönemli her işini kolaylıkla görebilecek bir sisteme sahip olmanı tavsiye ederim..
laptopların amacı başka yerlerde de oyun oynabilmen
bu 2tb ve 64gb rami var

Ouster

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emin Yeral
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı zamanda üniversiteye gideceğim için laptop almam gerekiyor. Yine de düşğncenizi paylaştığınız için teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sağ olun listeme ekledim

Xef1ONYX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Gökalp Yentür
Son düzenleme:

Xef1ONYX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Gökalp Yentür
55bine tavsiyem rog strix g16 4070 olurdu. Ben de geçen gün 4080li modelini alıp laptop arama maceramı sonlandırdım cok laptop denedim inceledim bu surecte strix kesinlikle en begendigim ve en sessizi oldu. Ekran Dolby vision destekli ben begendim alirsaniz siz de begenirsiniz diye dusunuyorum ama tsvsiyem teknoloji marketlere gidip yerinde gorun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,306
Üyeler
149,883
Son üye
xavic
Top Bottom