Neler Yeni

5700X3D işlemci alınır mı?

dün vatan da web e özel fiyat 9115tl idi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

dün vatan da web e özel fiyat 9115tl idi.

5800x3d nin 2..el.fiyati cok sacma pahali sifiri 11300 TL 2..eli 9500 den başlıyor
9136'yı görmüştüm ama o zaman da almayı düşünmüyordum. Bugün Bonus 29 Şubat'a özel 290 TL Bonus diye bildirim atınca fikrim değişti. 79 TL fazla ödemiş olduk ama ne yapalım? O zaman da bu kampanya yoktu.

İkinci el durumu da şöyle ki, bulunduğum yerde bir ilana rastlamadım. Kargoyla falan ürün almıyorum asla ikinci elde. Hem ne olur ne olmaz üründe sıkıntı da çıkabilir. Bir de dediğim gibi direkt nakit almakla taksitli almak arasında ciddi var. Keşke daha fazla taksit yapsaydı. Buna da şükür diyelim.

TahinPekmez

80+ Silver
9136'yı görmüştüm ama o zaman da almayı düşünmüyordum. Bugün Bonus 29 Şubat'a özel 290 TL Bonus diye bildirim atınca fikrim değişti. 79 TL fazla ödemiş olduk ama ne yapalım? O zaman da bu kampanya yoktu.

İkinci el durumu da şöyle ki, bulunduğum yerde bir ilana rastlamadım. Kargoyla falan ürün almıyorum asla ikinci elde. Hem ne olur ne olmaz üründe sıkıntı da çıkabilir. Bir de dediğim gibi direkt nakit almakla taksitli almak arasında ciddi var. Keşke daha fazla taksit yapsaydı. Buna da şükür diyelim.
şükür agam hayırlı olsun, darısı başıma

ekran kartin neydi, hangi islemciden döndün ve performasında ne kadar artis oldu

şükür agam hayırlı olsun, darısı başıma

ekran kartin neydi, hangi islemciden döndün ve performasında ne kadar artis oldu
Henüz işlemciyi yeni sipariş ettim. Vatan Bilgisayar'ın bile mesai başlayınca haberi olacak :D ekran kartım 6600xt ama onu da değişeceğim umarım. Mevcut işlemcim 3300x. Bu kartı 4.5 Ghz'de tam besliyor. Ben upgrade yapmak için aldım işlemciyi.

TahinPekmez

80+ Silver
Henüz işlemciyi yeni sipariş ettim. Vatan Bilgisayar'ın bile mesai başlayınca haberi olacak :D ekran kartım 6600xt ama onu da değişeceğim umarım. Mevcut işlemcim 3300x. Bu kartı 4.5 Ghz'de tam besliyor. Ben upgrade yapmak için aldım işlemciyi.
6900xt, 7800xt yada 4070 alti düşünme aga.

6900xt, 7800xt yada 4070 alti düşünme aga.
1080p'de kullandığım için çok yüksek kart almak mantıklı mı bilmiyorum. 165 hz monitörüm var. Onu besleyecek kadar yüksek fps vermesi yeterli bence. Düşüncem çok zaman kalmadığı için 5000 serisinden bir kart olabilir ama onun da alt versiyonları geç çıkıyor. 5060 yetecektir 1080p'de. Şu anda alacak olsam 4060 Ti 16 gb veya 7700xt'den fazlasına gerek yok. Hatta bunlar bile fazla gelebilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,250
Üyeler
141,422
Son üye
Onurakmese
Top Bottom