Neler Yeni

Çözüldü✓ 575 tl red switch nightsilver astra alıyorum

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
egerdnn
Steam
https://steamcommunity.com/id/Lisser1/
Discord
lisser1

Scorp!on

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,381
İsim
Mehmet salih ay
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,199
İsim
Murat Orhan
pavilion 800 baya başarılı hocam fiyatına göre rakipsizdir bence piyasada kampanyalar dışında
Cherry MX kullanmıyor o klavye bu arada eğer onu düşünüyorsan. Eski ve pahalı versiyonu kullanıyordu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,199
İsim
Murat Orhan
kral pahalıya geliyor maks 750 ye kadar lazım bana :d
O Zaman fullden de feragat edeceksin dost yapacak bir şey yok. Adam gibi kaliteli bir şey istiyorsan feragat etmen gerekiyor maalesef.

700 TL'ye ya bunu al ya da Nightsilver'i al o kadar söylüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yok hocam bu yeni outemu versiyonunu diyorum
O da kötü.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,754
İsim
göksel yurtcan
O Zaman fullden de feragat edeceksin dost yapacak bir şey yok. Adam gibi kaliteli bir şey istiyorsan feragat etmen gerekiyor maalesef.

O da kötü.
tam boydan feragat etmek istemeyen birisi için en mantıklısı o hocam ben mesela tkl klavye bile kullanamıyorum nightsilverin o dönemlerde hatırlıyorsanız itopyada 269tlye satılan philips modelinden çok daha kalitesiz olduğunu söylüyordu arkadaş bende hem o philips klavyeyi hemde hp pavilion klavyeyi bir sürede olsa kullanma şansım oldu hp o philipsten bir tık daha iyi kaliteli ama philips ile nightsilver arasında arkadaşın dediğine göre dağlar vardı

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,092
İsim
kilan embappe

O da kötü.
Pavilion 800 den hiçbir farkı yok RK68'in kanka. Bazen boş konuşuyorsun adam haklı. Arkadaş ful türkçe klavye istiyor yapıştırdım pavilionu. Hatta onunla daha iyi oyun oynar. RK68 görsellerde de görüldüğü gibi oyun için bile değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,199
İsim
Murat Orhan
Pavilion 800 den hiçbir farkı yok RK68'in kanka. Bazen boş konuşuyorsun adam haklı. Arkadaş ful türkçe klavye istiyor yapıştırdım pavilionu. Hatta onunla daha iyi oyun oynar. RK68 görsellerde de görüldüğü gibi oyun için bile değil.
RK68'in switchleri Paviliona göre daha iyi kalıyor. Jixian'ın hot swap switchleri pavilion 800den rahatlıkla daha iyi sana söyleyebilirim bunu. RK68 Bluetooth'ta gecikme yaşatıyor 2.4gde gecikme yaşatmıyor bunu da rahatlıkla söyleyebilirim.

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,092
İsim
kilan embappe
RK68'in switchleri Paviliona göre daha iyi kalıyor. Jixian'ın hot swap switchleri pavilion 800den rahatlıkla daha iyi sana söyleyebilirim bunu. RK68 Bluetooth'ta gecikme yaşatıyor 2.4gde gecikme yaşatmıyor bunu da rahatlıkla söyleyebilirim.
O klavyenin 2.4GHZ de gecikme yaşatmadigini neye göre söyledin bilmiyorum ama kablolu kullanılmayacak da iş için bile kullanılmaması gerekiyor. Jixian switch te, outemu da giriş seviye neredeyse hiçbir farkları yok. RK68 in tek artısı hot-swap olması.

Adamın kriterlerine Pavilion 800 daha çok uyuyor. Alsın devam etsin.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,750
İsim
Eren Güven
valla hocam piyasada bence bu paraya alınacak en kaliteli klavye pavilion 800 olur bir ara philips falan vardı ama onlarda çekildi

eğer şakaysa gülerim değilse yarılırım
yarılmaya devam et

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,202
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
bloody b640 uymaz mı adama

Top Bottom