Neler Yeni

🔥İndirim 58.234 TL Asus ROG Strix G17 RTX4070 Ryzen 9 7845HX 16GB/1TB 17.3'' WQHD 240Hz

Lympha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
Mert Aksu
Sepette yüzde 5 vardı o bitti 61300 şuan 2 gün önce 70kdan aşağı değildi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öyle bi yazdın ki kredi çekecegim neredeyse
coil whine aşırı oluyor diyolar bunlarda bilgin var mıdır

Bu çok büyük bir ikilem kral ya şimdi alırsın karne dönemi kampanyalar olur bi bakarsın 50k veya hop bi olay olmuş cihaz geri 70k bende en çok bunun ikileminde kalıyorum bulmuşken alsam mı yoksa düşer mi diye
elimdeki bilgisayarı çıkartabilsem bende alıcaktım, coil whine hakkında bilgim yok.

serwintes

80+ Gold
Sepette yüzde 5 vardı o bitti 61300 şuan 2 gün önce 70kdan aşağı değildi

Öyle bi yazdın ki kredi çekecegim neredeyse
coil whine aşırı oluyor diyolar bunlarda bilgin var mıdır

Bu çok büyük bir ikilem kral ya şimdi alırsın karne dönemi kampanyalar olur bi bakarsın 50k veya hop bi olay olmuş cihaz geri 70k bende en çok bunun ikileminde kalıyorum bulmuşken alsam mı yoksa düşer mi diye
valla Nisan basjnda da böyle kampanya yaptolar şimdi de

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
can
Bu cihazı 1 aydır takip ediyorum bu garip indirimin sebebi ne olabilir yaşadığımiz ülke gereği böyle indirimler garip geliyor
Ekonomide haraket yok çünki her şey pahalı vatandaş kazandığı ile anca boğazını doyurabiliyor haliyle bu tarz ürünlere bütçe ayırmak artık problem haliyle satıcılar fiyat kırmaya başladı

mopelord

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
mopelord
Ekonomide haraket yok çünki her şey pahalı vatandaş kazandığı ile anca boğazını doyurabiliyor haliyle bu tarz ürünlere bütçe ayırmak artık problem haliyle satıcılar fiyat kırmaya başladı
devam eder mi sizce 1 1.5 ay daha beklemekte fayda var mıdır şahsi görüşünüzü merak ettim

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Halit delimehmet
Bu ürün muhtemelen outlet ya da teşhirdir. Gamegarajdan benzer bir ürünü piyasadan baya düşük fiyata almıştım sonradan outlet ürün olduğun farkettim ve iptal ettim siparişi. Baya sorun yaşayan olmuş şikayetvar da yazmışlar. Alırken dikkatli olun iade süreçleri sıkıntı

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
can
devam eder mi sizce 1 1.5 ay daha beklemekte fayda var mıdır şahsi görüşünüzü merak ettim
Dolar bu şekilde sabit kalırsa evet daha bu kampanyaları görürüz adamlar zararına vermiyor malı kar marjından düşüyorlar maksat kasada haraket olsun fakat dolar yarın 50 tl olur mu yoksa 1 yıl sabit kalır mı yada ertesi gün 3 TL'ye düşer mi orasını bilemiyorum hükümet politikası nasıl işlerine geliyorsa öyle o şekilde yönetiyorlar dövizi gerçi turizm sezonu geldi doların yukarı yönlü gideceğini hemen hemen herkes tahmine edebilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
930,842
Üyeler
145,811
Son üye
cheeren
Top Bottom