Neler Yeni

5g iptv almak istiyorum

yilmaze99

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yılmaz
Arkadaşlar merhaba 5g iptv satın almak istiyorum galiba telegram grubu varmış nereden ulaşabilirim?

haydut58

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Hüseyin Zorbalı
hocam gerçek iptv arayan birimisin bilmiyorum ama bu kadar milletin övdüğü kadr bir yer değil hepsi fake yorumlar yeni hesap açan nerden ulasabılırım dıyor aldım adresini gittim test bile vermiyorlar sözde referans istiyor paranız varsa bosa savuracak telegramda teknikk3 yaz çıkıyor. bu iişleri gerçek kullanıcılara sorun herkes kendine yönlendirir

yilmaze99

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam gerçek iptv arayan birimisin bilmiyorum ama bu kadar milletin övdüğü kadr bir yer değil hepsi fake yorumlar yeni hesap açan nerden ulasabılırım dıyor aldım adresini gittim test bile vermiyorlar sözde referans istiyor paranız varsa bosa savuracak telegramda teknikk3 yaz çıkıyor. bu iişleri gerçek kullanıcılara sorun herkes kendine yönlendirir
Siz kullaniyor musunuz ?
Kullanıyorsanız hangisini kullanıyorsunuz

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,152
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
5g IPTV kullanıyoruz yıllardır daha iyisi yok diyebilirim

haydut58

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Hüseyin Zorbalı
5g IPTV kullanıyoruz yıllardır daha iyisi yok diyebilirim
Valla hocam şahsen kullanmadım bilmiyorum kimseye çamur atacak ekmegine tas koyacak degilim. kullanan bırkac ksııye denk geldım kımse memnun degıldı. bu kadar cok yorum goruncede gıdıp test almak ıstedım. mac yayınlarında vs test bıle veremıyorlar dogru duzgun. yok referans varmı yok bız herkese satmıyoruz gibi tavırlar. ne sımdı boyle olunca degerli mi oluyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,537
Üyeler
154,247
Son üye
ens06
Top Bottom