Neler Yeni

Çözüldü✓ 6 Aylık Crucial Ballistix Bozuldu.Ücret İadesi Yapıldı.

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,430
İsim
Deniz Bey
Merhaba Talihsizlik Bu Seferde Ram de Oldu,
Geçtiğimiz Hafta Görüntü Alamama Sorunum Olmuştu Yaptığımın Testler Sonucu Arızayı İşlemci(5600) de Tespit Ederek Garantiye Gönderdim Ve Değişim Oldu, Fakat Arıza Sadece İşlemci de Değil Dual Kit Crucial ballistix rgb Ramlerin birinin de bozulduğunu Fark Ettim

Bugün İtibariyle Gittigidiyor dan Aldığım Ramleri Geri Gönderdim Garanti İçin, Satıcı İle İletişime Geçtim Gönderin Kontrol Edelim Dedi Bakalım Bunun Sonucu da İnşallah Değişim Olur Fakat İçimde Küçükte Olsa Korku Var Nedeni Crucial Ramlerin Üretiminin Durduğunu Okumuştum Dual Kit Olarak Stok Yoksa Ne Olacak Bilmiyorum Ayrıca Gittigidiyor Müşteri hizmetlerine Not Düşürdüm İade Değil Değişim Talep Ediyorum Diye

Merakla Sonucu Bekliyorum İnşallah Üzmez Sonuç

Sonuç : Bugün Kartıma Ödeme Yapılmış Gittigidiyor Üzerinden 1104 ₺

1000 ₺ ikinci El 6 Aylık Kingston Hyperx Fury 2*8 Rgb 3600 cl 17 Aldım

bu durumdan zararsız kurtuldum..

Son düzenleme:

Can...

80+ Platinum
Geçtiğimiz Hafta Görüntü Alamama Sorunum Olmuştu Yaptığımın Testler Sonucu Arızayı İşlemci(5600) de Tespit Ederek Garantiye Gönderdim Ve Değişim Oldu, Fakat Arıza Sadece İşlemci de Değil Dual Kit Crucial ballistix rgb Ramlerin birinin de bozulduğunu Fark Ettim

Bugün İtibariyle Gittigidiyor dan Aldığım Ramleri Geri Gönderdim Garanti İçin, Satıcı İle İletişime Geçtim Gönderin Kontrol Edelim Dedi Bakalım Bunun Sonucu da İnşallah Değişim Olur Fakat İçimde Küçükte Olsa Korku Var Nedeni Crucial Ramlerin Üretiminin Durduğunu Okumuştum Dual Kit Olarak Stok Yoksa Ne Olacak Bilmiyorum Ayrıca Gittigidiyor Müşteri hizmetlerine Not Düşürdüm İade Değil Değişim Talep Ediyorum Diye

Alıntıyı görüntüle
Geçmiş olsun aklıma şu takıldı bu gitti gidiyor kapanıyor buradan alınan ürünler ne olacak

• Beğen
Reaksiyonlar: john

Silinsin

80+ Silver
Ben sorunun parçalarda olduğunu düşünmüyorum işlemci ve ram çok nadir bozulan ürünler benim gibi bahtsız bir insan bile üst üste yaşamaz bunu kolay kolay elektrik sisteminizi psu'nuzu ve anakartınızı kontrol ettirmenizi öneririm cevaba gelecek olursak ebay Türkiye den Çekildiği için direk iade geçebilir.

YunusOZ

80+ Bronze

Alıntıyı görüntüle
Değişim diyede söylesen iade yapıyorlar işlerine geliyor hemde iade seçeneği ile yollamışın.

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,430
İsim
Deniz Bey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben sorunun parçalarda olduğunu düşünmüyorum işlemci ve ram çok nadir bozulan ürünler benim gibi bahtsız bir insan bile üst üste yaşamaz bunu kolay kolay elektrik sisteminizi psu'nuzu ve anakartınızı kontrol ettirmenizi öneririm cevaba gelecek olursak ebay Türkiye den Çekildiği için direk iade geçebilir.
Valla hocam tuhaf bi durum Evet , anakart yeni b550 gaming plus
Psu sharkoon SS cool zero Gold 650

Parçaları da özenle iyi markalardan seçerek bu yıl içinde ayrı ayrı alıp taktım sorunsuz da kullanıyordum,

Taa kii o gün ekran kartını söküp m2 yi söküp tekrar yerine taktıktan sonra görüntü gelmez oldu , yoksa bi elektrik gidip gelme olsa nebilim yıldırım vs olsa dicem ki sebep bu olabilir ama bu 2 parçayı söküp taktıktan sonra böyle olması aklım almıyor mantıklı bi açıklama bulamadım memlekette bi Bilgisayarcı ile de görüştüm yıllardır bu işin içindeyim böyle durumla karşılaşmadım dedi oda 😀

Silinsin

80+ Silver
Valla hocam tuhaf bi durum Evet z anakart yeni b550 gaming plus
Psu sharkoon SS cool zero Gold 650

Parçaları da özenle iyi markalardan seçerek bu yıl içinde ayrı ayrı alıp taktım sorunsuz da kullanıyordum,

Taa kii o gün ekran kartını söküp m2 yi söküp tekrar yerine taktıktan sonra görüntü gelmez oldu , yoksa bi elektrik gidip gelme olsa nebilim yıldırım vs olsa dicem ki sebep bu olabilir ama bu 2 parçayı söküp taktıktan sonra böyle olması aklım almıyor mantıklı bi açıklama bulamadım memlekette bi Bilgisayarcı ile de görüştüm yıllardır bu işin içindeyim böyle durumla karşılaşmadım dedi oda 😀
Cool zero beni geriyor hiç elimi sürmezdim ona :D A tier ama işte :D

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,430
İsim
Deniz Bey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
geçmiş olsun seninkiyle aynı işlemci aynı ramlere sahibim sen konu açtıkça ben korkuyorum bana da olacak mı lan diye :(
İstisna olmuştur ya merak etme olmaz İnşallah :) AMD den korkma da crucial beni korkutuyor garanti konusunda :)

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,349
İsim
Berkay BABUCCU
İstisna olmuştur ya merak etme olmaz İnşallah :) AMD den korkma da crucial beni korkutuyor garanti konusunda :)
şuan seninle aynı ekran kartımız var model farklı sadece.Birde SSD var.Bunlarda da bir şey olursa beni panik kaplar aman dikkat et

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,430
İsim
Deniz Bey
stokta aynı üründen ve üst modelinden olmadıgı için ücret iadesi olacaktır dediler durduk yere iş çıkıyor ya 1100 liraya almıştım dual 8+8 şimdi 8 bile alınmaz o parayla

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,430
İsim
Deniz Bey
ürünü geri gönderin 8 gb olarak kullanmaya devam derim dedim artık ücret iadesi bi işime yaramaycka taksitle almıştım zaten iyice sıkıntı olacak

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,198
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları