Neler Yeni

6 Eylülde Okullar Açılıyor Ne Düşünüyorsunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Mehmet Yüksel
Arkadaşlar normalde okula gitmeyi çok seven birisiyim ama korona döneminden sonra nedense her şeyden bezdim sabahları kalkamıyorum.Kalkınca bilgisayara geçiyorum.Şimdi de okullar açılıyor.Benim içim nasıl anlatsam biraz buruk kaldı.Şu anda Lise 3 e geçtim ve 9-10 hakkında fazla bir bilgim yok seneyede sınavım var.Kimse bizi düşünmüyor.Bu kadar eksikle nasıl ders çalışıp sınava gircez.

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,942
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Evdeki rahat koltuktan sonra haftanın 5 günü 8 saat kuru tahtada nasıl oturacağım onu düşünüyorum.

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,650
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
Arkadaşlar normalde okula gitmeyi çok seven birisiyim ama korona döneminden sonra nedense her şeyden bezdim sabahları kalkamıyorum.Kalkınca bilgisayara geçiyorum.Şimdi de okullar açılıyor.Benim içim nasıl anlatsam biraz buruk kaldı.Şu anda Lise 3 e geçtim ve 9-10 hakkında fazla bir bilgim yok seneyede sınavım var.Kimse bizi düşünmüyor.Bu kadar eksikle nasıl ders çalışıp sınava gircez.
@Harley Quinn❖

datRuken

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
Muhammed Emin Alkan
1.5 yıldır adam akıllı okula gitmedim. Bi anda hafta da 5 gün okula gidicez. Eskiden nasıl gidiyorduk onu düşünüyorum, Okulun açılmasını istemiyorum sadece bir gün gidip kokusunu çekiyim yeter de artar bile.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Üniversite kazanıp da uzaktan okumak nasıl kötü bir şey bilir misiniz kardeş?

Kazmacı basi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Ya okulları 1-2 hafta sonra kapatacaklar ya da vakaları, ölümleri bilerek az gösterip okulu yıl sonuna kadar açık tutacaklar.

KeepHyper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Ömer Alp Yurdakul
9'a geçtim umarım herkesi aşılarlar ve maske takmayız.Lgs zamanı denemelerde 3 saat boyunca o maskeyi takmak nasıl bir şey sadece sınava çalışanlar bilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Mehmet Yüksel
Ben çok alıştım okulu unuttum ne yapacağım hiç bilmiyorum
aynı durumdayım bir daha hiç okullar açılamsa keşke çok soğudum.Buzdolabı gibiyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Üniversite kazanıp da uzaktan okumak nasıl kötü bir şey bilir misiniz kardeş?
:( ablamda kazandı ama o da kazandığından beri uzaktan okuyor üzücü bir durum.

Yanarım yanarım lise ortamını yaşayamadığıma yanarım
bak bunu doğru söyledin işte

1.5 yıldır adam akıllı okula gitmedim. Bi anda hafta da 5 gün okula gidicez. Eskiden nasıl gidiyorduk onu düşünüyorum, Okulun açılmasını istemiyorum sadece bir gün gidip kokusunu çekiyim yeter de artar bile.
Ben lise 3üm 50 kişilik sınıflarda ders görüyordum liseye geçtiğimde 50 kişiyi bir sınıfta görünce okuyasım gelmiyordu.

Top Bottom