Neler Yeni

Yardım %60 Klavye kullananalar klavyeden memnunlarmı ?

Palo DAYI

80+ Gold
beyler %60 klavye alıcam ama ugrastırrımı ugrastırmazmı bılemedım suan tamboy klavye var elımde su klavyeyı almak ıstıyorum genel anlamda oyun ıcın kullanıyoru pcıyı mesela forza 5 de aynı anda wasd yaparken oktuslarını kullanmak yorarmı yada ets2 de nasıl olur kulllanan arkadaslar memnunlarmı yardımcı olurmusunuz sızce almalımıyım https://www.amazon.com.tr/dp/B08DHY...U2T6AU&ref_=list_c_wl_lv_ov_lig_dp_it_im&th=1

Bay Toxic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa palo
beyler %60 klavye alıcam ama ugrastırrımı ugrastırmazmı bılemedım suan tamboy klavye var elımde su klavyeyı almak ıstıyorum genel anlamda oyun ıcın kullanıyoru pcıyı mesela forza 5 de aynı anda wasd yaparken oktuslarını kullanmak yorarmı yada ets2 de nasıl olur kulllanan arkadaslar memnunlarmı yardımcı olurmusunuz sızce almalımıyım https://www.amazon.com.tr/dp/B08DHY...U2T6AU&ref_=list_c_wl_lv_ov_lig_dp_it_im&th=1
Bende bilgi almak isterim bende kararsız kaldim

freygasm

80+ Gold
Günlük kullanımda can çekiştirebiliyo, sadece valo cs oynamak için kullanıyorsan pcyi yer anlamında alınabilir bence.

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,761
İsim
bilo
Discord
b1l0
Bende bilgi almak isterim bende kararsız kaldim
Ben çok meraklıydım ve tkl klavyem olmasına rağmen aldım, fakat hiç memnun kalmadım bence ok tuşlarının ayrı olması ve F tuşlarının da fn tuşuna bağlı olmaması çok daha kullanışlı oluyor. Tkl klavye tavsiye ederim.
Sadece oyun oynuyorsan belki ona göre ayar yapar kullanırsın ama onun haricinde genel kullanımda tavsiye etmiyorum.

..............

80+ Bronze
Onu bilmem de 2k ya alüminyum kasa k12 varken bunu almazsın ya

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,854
İsim
göksel yurtcan
günlük kullanımda hiç sıkıntı çekmedim oyun oynamıyorum typing için kesinlikle güzel oluyor

Palo DAYI

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sanırım tkl alıcam

Palo DAYI

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Onu bilmem de 2k ya alüminyum kasa k12 varken bunu almazsın ya
knk 1-1.5k cıvarında tkl klavye warmı onerdıgın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yüzde 60 yerine 70 75 al yön tuşarında yeri iyi oluyo onlarda
onerın warmı knkm max 1.5k kablosuz olursa daha guzel olur

Ben çok meraklıydım ve tkl klavyem olmasına rağmen aldım, fakat hiç memnun kalmadım bence ok tuşlarının ayrı olması ve F tuşlarının da fn tuşuna bağlı olmaması çok daha kullanışlı oluyor. Tkl klavye tavsiye ederim.
Sadece oyun oynuyorsan belki ona göre ayar yapar kullanırsın ama onun haricinde genel kullanımda tavsiye etmiyorum.
onerdıgın marka varmı 1.5k cıvarında kablosuz

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,347
İsim
Kürşat
Ben de tam boy membrandan, mekanik tkl klavyeye geçtim rahatsız etmedi. Numpadde daha hızlı yazılıyor ama olmasa da olur hatta daha iyi oldu diyebilirim alanım çok geniş olmadığı için

quietbebek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
742
İsim
Batuhan

bu konuda görmüştüm bi bak istersen

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,761
İsim
bilo
Discord
b1l0
knk 1-1.5k cıvarında tkl klavye warmı onerdıgın

onerın warmı knkm max 1.5k kablosuz olursa daha guzel olur

onerdıgın marka varmı 1.5k cıvarında kablosuz
Varsa akkolara bakabilirsin, yakın zamanda klavye bakmadım hiç.
Ben de tam boy membrandan, mekanik tkl klavyeye geçtim rahatsız etmedi. Numpadde daha hızlı yazılıyor ama olmasa da olur hatta daha iyi oldu diyebilirim alanım çok geniş olmadığı için
Asıl işin numpad ile değilse numpad eksiği tam eksik sayılmaz zaten klavyenin üstünde sayılar var onlar iş görüyor alışınca. Fakat ok tuşlarının, escnin ve fonksiyon tuşlarının gömük olması genel kullanımı baya olumsuz etkiliyor bence.

Palo DAYI

80+ Gold

bu konuda görmüştüm bi bak istersen
guzel klavye ama sıte nasıl ve tuslar o sekıldemı gelıyo bılemedım

Top Bottom