Neler Yeni

Yardım %60 Klavye kullananalar klavyeden memnunlarmı ?

..............

80+ Bronze
knk 1-1.5k cıvarında tkl klavye warmı onerdıgın
Mesaj otomatik birleştirildi:

onerın warmı knkm max 1.5k kablosuz olursa daha guzel olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

onerdıgın marka varmı 1.5k cıvarında kablosuz
Tkl değil ama whatgeek'de feker IK85 plus ile ajazz ak820 pro var şu an alabileceğin en uygun fiyatlı klavyeler bunlar sanırım

Palo DAYI

80+ Gold
Varsa akkolara bakabilirsin, yakın zamanda klavye bakmadım hiç.

Asıl işin numpad ile değilse numpad eksiği tam eksik sayılmaz zaten klavyenin üstünde sayılar var onlar iş görüyor alışınca. Fakat ok tuşlarının, escnin ve fonksiyon tuşlarının gömük olması genel kullanımı baya olumsuz etkiliyor bence.
tamamdır bakıcam sagol

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,116
İsim
Emre
Discord
necromancerr
beyler %60 klavye alıcam ama ugrastırrımı ugrastırmazmı bılemedım suan tamboy klavye var elımde su klavyeyı almak ıstıyorum genel anlamda oyun ıcın kullanıyoru pcıyı mesela forza 5 de aynı anda wasd yaparken oktuslarını kullanmak yorarmı yada ets2 de nasıl olur kulllanan arkadaslar memnunlarmı yardımcı olurmusunuz sızce almalımıyım https://www.amazon.com.tr/dp/B08DHY...U2T6AU&ref_=list_c_wl_lv_ov_lig_dp_it_im&th=1
Ets forza gibi oyunlarda tuş atamaların yoksa eğer sorun yaşamazsın cs valo için zaten okey bende daha yeni geçtim tam boydan %60 a alıştım gibi ilk klavyenin geldiği zamana kıyasla daha hızlı ve bakmadan yazabiliyorum gene ancak benim kanaatim tkl alman olucaktır daha rahat edersin geçerken

..............

80+ Bronze
Ben çok meraklıydım ve tkl klavyem olmasına rağmen aldım, fakat hiç memnun kalmadım bence ok tuşlarının ayrı olması ve F tuşlarının da fn tuşuna bağlı olmaması çok daha kullanışlı oluyor. Tkl klavye tavsiye ederim.
Sadece oyun oynuyorsan belki ona göre ayar yapar kullanırsın ama onun haricinde genel kullanımda tavsiye etmiyorum.
Hocam siz kullanıyordunuz galiba memnun musunuz 3084lerden

ilkaycam.m

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
ilkay çam
%60 klavye eğer yeriniz kısıtlıysa veya gözünüze hitap ediyorsa alınabilir. onun dışında tam bir eziyet.

Palo DAYI

80+ Gold
Ben de tam boy membrandan, mekanik tkl klavyeye geçtim rahatsız etmedi. Numpadde daha hızlı yazılıyor ama olmasa da olur hatta daha iyi oldu diyebilirim alanım çok geniş olmadığı için
bende alan sııntısı yok ama fıyat sorunu var max 1.5k tam boy kablosuz yok sanırım

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,958
İsim
bilo
İlgilendiği Kategoriler
Her şeyden ufak ufak
Instagram
yok
Steam
bilofficial
Twitter
yok
Facebook
yok
Discord
b1l0
Hocam siz kullanıyordunuz galiba memnun musunuz 3084lerden
Benimki iyi gibi şimdilik sıkıntısı yok gayet memnunum, bir arkadaşımda bazı tuşlarda çift tıklama problemi oldu ama switch değişimi ile halledileceğini düşünüyorum. 1k beleşe geldi, 2kya kadar alınabilir bence.

..............

80+ Bronze
Benimki iyi gibi şimdilik sıkıntısı yok gayet memnunum, bir arkadaşımda bazı tuşlarda çift tıklama problemi oldu ama switch değişimi ile halledileceğini düşünüyorum. 1k beleşe geldi, 2kya kadar alınabilir bence.
Bence de o fiyata değerdi ama şu an 2.3k falan ve o kadar hak etmiyormuş gibi geliyor bana

Palo DAYI

80+ Gold
%60 klavye eğer yeriniz kısıtlıysa veya gözünüze hitap ediyorsa alınabilir. onun dışında tam bir eziyet.
yerım gayet genı 140x60 cm masa masanun ustunde de kasa ve 1 monıtor war cıft monıtorde dahı yerım gayet yeterlı suanda tam boy klavye war eskı bıse powergate dıye markası warr :) degısıcem sıkkıldım

MctCan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
566
İsim
Mecit Can Horasan
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
Bendeki imzadan mevcut memnunum baya. CORSAIR K65 MINI RGB Cherry

Palo DAYI

80+ Gold

ilkaycam.m

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
ilkay çam
yerım gayet genı 140x60 cm masa masanun ustunde de kasa ve 1 monıtor war cıft monıtorde dahı yerım gayet yeterlı suanda tam boy klavye war eskı bıse powergate dıye markası warr :) degısıcem sıkkıldım
hocam o zaman hangisi hosunuza gidiyorsa takilirsiniz kafaniza gore

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,203
Üyeler
157,343
Son üye
atosupp
Top Bottom