Neler Yeni

Çözüldü✓ %60 REDSWİTCH KLAVYE ÖNERİSİ

Klasin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emre Sarıkaya
Bütçe
1000
ben rampage ally istiyordum fakat herkes rampage çöp diyor bu fiyat bandında başka bulamadım önerebileceğiniz varmı çinden gelmicek ama

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,672
İsim
Mehmet Aslan
ben rampage ally istiyordum fakat herkes rampage çöp diyor bu fiyat bandında başka bulamadım önerebileceğiniz varmı çinden gelmicek ama
aga piyasadaki klavyelerin %95 i çinde üretiliyor muhtemelen nasıl yapıcaz o işi :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,197
İsim
Murat Orhan

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,746
İsim
göksel yurtcan
üretilmesi başka ordaan ta eve gelmesi başka ben 1-2 ayda gelicek klavye istemiyorum
o zaman 5 ay sonra her tuşa bastığınızda 10 saniye çınlama dinlemeyi kabul edeceksiniz

heraishere

80+ Bronze
Hocam Aliexpressten kargolar ortalama 2 hafta içinde geliyor bana. Süreleri gerçekten çok kısalttılar.

Klasin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emre Sarıkaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam Aliexpressten kargolar ortalama 2 hafta içinde geliyor bana. Süreleri gerçekten çok kısalttılar.
klavyem olsa beklerim ama şuan ekran klavyesi kullanıyorum acil lazımdı :(

heraishere

80+ Bronze
klavyem olsa beklerim ama şuan ekran klavyesi kullanıyorum acil lazımdı :(
Hocam zaten şimdi sipariş etseniz pazar kargo kapalı pazartesi kargoya verilir muhtemelen salı yola çıkar kargo verilen bölge uzaksa da cuma cumartesi gibi anca elinizde olur. %60 klavyeler mevcut Trendyolda. O ürünlere de göz atabilirsiniz.

Rozenn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Mehmet Akif Kalyoncu

Klasin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emre Sarıkaya
Hocam zaten şimdi sipariş etseniz pazar kargo kapalı pazartesi kargoya verilir muhtemelen salı yola çıkar kargo verilen bölge uzaksa da cuma cumartesi gibi anca elinizde olur. %60 klavyeler mevcut Trendyolda. O ürünlere de göz atabilirsiniz.
dün sipariş ettim şuan transferde gösteriyor yarın zaten yok pazartesi gelicek inşallah çokta uzakta değilim izmirdeyim

güzelmiş fakat yine bu mesajda yazdığım gibi sipariş ettim bile bide %60 değil ama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim

Pcman06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Oğuz
dün sipariş ettim şuan transferde gösteriyor yarın zaten yok pazartesi gelicek inşallah çokta uzakta değilim izmirdeyim

güzelmiş fakat yine bu mesajda yazdığım gibi sipariş ettim bile bide %60 değil ama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim
IMG_20231201_152553.jpg
IMG_20231201_152611.jpg
Bende böyle bir klavye Magic Refiner TKL MK 17 düşünürsen

Top Bottom