Neler Yeni

6000 TL Monitörlü Sistem Toplama

Xekz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
MEHMET EKİZ
Bu monitoru sabah gordum ben neden ucuz diye merak ettim özelliklerinde tn panel oldugu yaziyor ki tn panel kullandim cok berbat bisiy tn panellerin avantaji sadece ucuz ve yuksek yenileme hizlarina sahip olmasi va panel ya da ips panel tercih etmesi daha iyi olur cunku ips de renkler canli ve ne taraftan bakarsaniz goruntude bozulma olmuyor fakat ipsin de dez avantaji var ips ekranda film izleyenlerden duyduklarim siyah renkleri monitor kendisi yapiyor yani sadece siyah renkler canli degil va panel ips ve tn panelin ortasi va panel en canli renkleri veren ve gerçek renklere sahip bir panel fiyatlari da makul diyeceklerim bunlar fakat senin sectigin o monitoru sirf 165hz diye al diyorsan 1 kere daha dusun derim birde tn panel baș agrisi yapiyor uzun kullanimda demedi demeyin
Bu bilgilendirme için teşekkür ederim. Ben Hz yüksek ve fiyatı da iyi olduğu için bu monitörü tercih etmesini istemiştim. Ama sizin bilgilendirmenizi de göz önünde bulundurmasını isterim.

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
Bu bilgilendirme için teşekkür ederim. Ben Hz yüksek ve fiyatı da iyi olduğu için bu monitörü tercih etmesini istemiştim. Ama sizin bilgilendirmenizi de göz önünde bulundurmasını isterim.
Rica ederim

Top Bottom