Neler Yeni

6000 TL ye telefon önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Batuhan Çavdar
knk nerde yaşıyon babam elden alışveriş yapmak istiyorda
Ben satmıyorum kardeşim satıcının İnternet sitesinden sipariş verebilirsin ha olmaz dersen İstanbul'dan oturuyorsan biraz araştırmayla telefoncularda bulabilirsin.Facebook gruplarında Oneplus tr gurubu var oradan bulabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu pahalıya baya

Bathan_YT

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
733
İsim
Batuhan Eroğlu
Ben satmıyorum kardeşim satıcının İnternet sitesinden sipariş verebilirsin ha olmaz dersen İstanbul'dan oturuyorsan biraz araştırmayla telefoncularda bulabilirsin.Facebook gruplarında Oneplus tr gurubu var oradan bulabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu pahalıya baya
yok İstanbul da değilim de bi araştırim

SametBuYav

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
cancan
İlgilendiği Kategoriler
Akıllı Telefon
ikinci el veya sıfır fark etmez telefon alıcam 1-2 güne
Sıfır olarak yazılanlar gibi 400 TL Civarı ekleyip M23 5G Almanız mantıklıdır Yd tarafına bakarsanız ise Mi 11 T Belki bulunabilir

Aytek00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Aytekin
Knk biraz pahalı bütçenden ama oppo a74 7500 TL sıfırı ama ikinci el bulursan müq tlf şuan kullanıyorum çok güzel 128 gb depolama 4+3gb ram var hem oyun hem normal işlerde kullanabileceğin bir tlf türü

ConquerorXIV

80+ Gold
ekranı amoled olmayan alınmaz bence

Bathan_YT

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
733
İsim
Batuhan Eroğlu
Sıfır olarak yazılanlar gibi 400 TL Civarı ekleyip M23 5G Almanız mantıklıdır Yd tarafına bakarsanız ise Mi 11 T Belki bulunabilir
Knk biraz pahalı bütçenden ama oppo a74 7500 TL sıfırı ama ikinci el bulursan müq tlf şuan kullanıyorum çok güzel 128 gb depolama 4+3gb ram var hem oyun hem normal işlerde kullanabileceğin bir tlf türü
teşekkürler telefon işi bayramdan sonraya kaldı ikinizinde önerisini dikkate alıcam biraz da araştırırım en iyisini almaya çalışacam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
918,399
Üyeler
142,409
Son üye
Trixnone
Top Bottom