Neler Yeni

600TL civarı Mouse önerisi

ahenk'

80+ Silver
n11'den almak istiyorum bozuk falan gelirse değişim olur demi ya da iade?
İtopya veya İnceHesap'tan bak bence.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İncehesapta stok kalmamış. İtopyadan alın. N11 deki satıcı ne kadar güvenilir bilinmez.

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli
Selamlar arkadaşlar 600TL civarında mouse önerebilir misiniz?? (aklımda şuan Zowie ec2 ve Razer Viper var)
Zowie ec1 kullanıyorum sorun varsa sorabilirsin. Hardcore fps oyuncususuysan, mouse yanlarındaki tuşlarla işin yoksa zowie alınabilir. Onun dışında alınmaz.

woxwox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Özgür Eker
Zowie ec1 kullanıyorum sorun varsa sorabilirsin. Hardcore fps oyuncususuysan, mouse yanlarındaki tuşlarla işin yoksa zowie alınabilir. Onun dışında alınmaz.
pmw3360 dan iyi sensörlü mouselar olmasına rağmen çoğu pro zowie kullanıyor gördüğüm kadarıyla bunun sebebi nedir sende ?

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli
pmw3360 dan iyi sensörlü mouselar olmasına rağmen çoğu pro zowie kullanıyor gördüğüm kadarıyla bunun sebebi nedir sende ?
Hocam mouse'u bir kere kullanınca o kadar alışıyorsun ki, ben tek nedeninin bu olduğunu düşünüyorum. Xantares bir gün yayında söylemişti başka mouseları çok denemiş sonra yine zowieye geçmiş. Yani mouseun bir çok kötü yanı bulunuyor bunlar yazılımın olmaması, yan tuşlar ve mouse tekerleğindeki kötü sensörler yani basma hissiyatı berbat yan tuşların ve tekerleğin. Dediğin gibi sensör 3360 ve orta sınıf bir sensör. Fakat mouseun ergonomisi yani rahatlığı o kadar iyi ki alışınca o yüzden bırakılamıyor. Mouseo kadar rahat hareket ediyor ki öyle söyleyeyim sana. Hardcore csci isen alınabilir bu mouse. Onun dışında zor.

Ciyoletta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Cihan Bayır
Sensei ten kullanıyorum mükemmel bir mouse. Sağ el ve sol el için tasarlanmış. Sade ve şık bir mouse.

woxwox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Özgür Eker
Hocam mouse'u bir kere kullanınca o kadar alışıyorsun ki, ben tek nedeninin bu olduğunu düşünüyorum. Xantares bir gün yayında söylemişti başka mouseları çok denemiş sonra yine zowieye geçmiş. Yani mouseun bir çok kötü yanı bulunuyor bunlar yazılımın olmaması, yan tuşlar ve mouse tekerleğindeki kötü sensörler yani basma hissiyatı berbat yan tuşların ve tekerleğin. Dediğin gibi sensör 3360 ve orta sınıf bir sensör. Fakat mouseun ergonomisi yani rahatlığı o kadar iyi ki alışınca o yüzden bırakılamıyor. Mouseo kadar rahat hareket ediyor ki öyle söyleyeyim sana. Hardcore csci isen alınabilir bu mouse. Onun dışında zor.
Tamamdır reis güzel açıklama için teşekkürler zowieden vazgeçtim galiba xD

Sensei ten kullanıyorum mükemmel bir mouse. Sağ el ve sol el için tasarlanmış. Sade ve şık bir mouse.
Sensei ten düşünmeme sebebim terleyen eller için pek uygun değilmiş galiba :/

Ciyoletta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Cihan Bayır
Tamamdır reis güzel açıklama için teşekkürler zowieden vazgeçtim galiba xD

Sensei ten düşünmeme sebebim terleyen eller için pek uygun değilmiş galiba :/
O kadarını bilemiyorum elimde terleme sorunu yok :)

woxwox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Özgür Eker
Logitech mouse kullanan varmı peki varsa önerir misiniz? ?

Reck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
sefa gençer
Zowie yeni seri. Scroll sorunu yok, yan tuş sorunu yok, malzemesi daha az ter tutuyor. her şey sensör olsaydı zowie gider en kralını koyardı. Bu sensörün kalibrasyonunu nekadar iyi yaptığını dünyaya kanıtlamış durumda. Fps kasarım kendimi geliştiricem kafasında isen eline uygun mouse alman şart. Yok ben takılıyorum güzel görünsün diyorsan gidip ışıklı marka modellerden seçip oyun ortasında elini bırakıp ışıkları seyredebilirsin ;)

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,736
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide

FlapJack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Mert
Discord
FlapJack#6026
Razer Deathadder V2 Öneririm Açıkcası Bana Daha Güzel Geliyor Ve Sensör 'ü Bi tık daha iyi diye biliyorum sensei ten' e göre

Top Bottom