Neler Yeni

600TL Mouse mi yoksa Koltuk mu almalıyım?

Pair

80+ Bronze
Oturduğum koltuk deri ve oyun oynarken çok terlediğimden dolayı pişiyorum diyebilirim. (1.80 90 kiloyum) Sizce 600tl bütçe ile bir koltuk mu yoksa mouse + mousepad mi almalıyım şu anda xfly machete koltuk ve gamepower bane mouse kullanıyorum mousepad olarak ise razer goliathus.

Koltuk olarak : koltuk

Mouse+pad olarak : Razer Deathadder v2+steelseries qck edge medium düşünüyorum.

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Oturduğum koltuk deri ve oyun oynarken çok terlediğimden dolayı pişiyorum diyebilirim. (1.80 90 kiloyum) Sizce 600tl bütçe ile bir koltuk mu yoksa mouse + mousepad mi almalıyım şu anda xfly machete koltuk ve gamepower bane mouse kullanıyorum mousepad olarak ise razer goliathus.

o fiyata oyuncu koltuğu almayın ofis koltukları daha rahat diyorlar

• Beğen
Reaksiyonlar: Pair

COREXAR

80+ Silver
Hangisine daha çok ihtiyacın varsa onu almalısın.
Mouse'da herhangi bir takılma donma vs yoksa yani sana sorun yaratacak bir şey yoksa koltuk al.
Varsa Mouse al.

• Beğen

JATDAV

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,474
İsim
Jatdav
Instagram
Jatdav#7081
Steam
https://steamcommunity.com/id/bfjatdav/
O koltuk nedense içime sinmedi ama sizin hoşunuza gittiyse kesinlikle koltuk çünkü bel ağrısından ölüyorum şu an. Ekipmanlar idare eder bir süre daha.

• Beğen

Fiery

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,053
İsim
Ömer
Steam
fieryz
Mouse almalısın bence, şu anki mouseun giriş seviyesi.

• Beğen
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berat

koltuk

• Beğen

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Beğen

Pair

80+ Bronze
O koltuk nedense içime sinmedi ama sizin hoşunuza gittiyse kesinlikle koltuk çünkü bel ağrısından ölüyorum şu an. Ekipmanlar idare eder bir süre daha.
Bugün internet kafeye gittim ve içerisinde 1500-2000tllik koltuklar var xdrive ın onlar bile bana sert geliyor ondan dolayı ofis koltuklarına bakıyorum daha yumuşakmış gibi gözüktü gözüme.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yanıtın için teşekkürler, fakat artık böyle koltuklara bakınca sanki gözüme taşmış gibi geliyor xfly machete adlı koltuğa oturuyorum 500tl verdim ilk günler bir şey yoktu fakat 4-5 aydır kullanıyorum en fazla 1 yada 2 saat oturabiliyorum sonrasında kalkıp 15 dakika dolaşmam gerekiyor, oturduğum kısım sert ve terletiyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,088
Üyeler
140,765
Son üye
haig12
Top Bottom