Neler Yeni

600TL Mouse mi yoksa Koltuk mu almalıyım?

Pair

80+ Bronze
Oturduğum koltuk deri ve oyun oynarken çok terlediğimden dolayı pişiyorum diyebilirim. (1.80 90 kiloyum) Sizce 600tl bütçe ile bir koltuk mu yoksa mouse + mousepad mi almalıyım şu anda xfly machete koltuk ve gamepower bane mouse kullanıyorum mousepad olarak ise razer goliathus.

Koltuk olarak : koltuk

Mouse+pad olarak : Razer Deathadder v2+steelseries qck edge medium düşünüyorum.

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Oturduğum koltuk deri ve oyun oynarken çok terlediğimden dolayı pişiyorum diyebilirim. (1.80 90 kiloyum) Sizce 600tl bütçe ile bir koltuk mu yoksa mouse + mousepad mi almalıyım şu anda xfly machete koltuk ve gamepower bane mouse kullanıyorum mousepad olarak ise razer goliathus.

o fiyata oyuncu koltuğu almayın ofis koltukları daha rahat diyorlar

• Beğen
Reaksiyonlar: Pair

COREXAR

80+ Silver
Hangisine daha çok ihtiyacın varsa onu almalısın.
Mouse'da herhangi bir takılma donma vs yoksa yani sana sorun yaratacak bir şey yoksa koltuk al.
Varsa Mouse al.

• Beğen

JATDAV

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,474
İsim
Jatdav
Instagram
Jatdav#7081
Steam
https://steamcommunity.com/id/bfjatdav/
O koltuk nedense içime sinmedi ama sizin hoşunuza gittiyse kesinlikle koltuk çünkü bel ağrısından ölüyorum şu an. Ekipmanlar idare eder bir süre daha.

• Beğen

Fiery

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,053
İsim
Ömer
Steam
fieryz
Mouse almalısın bence, şu anki mouseun giriş seviyesi.

• Beğen
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berat

koltuk

• Beğen

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Beğen

Pair

80+ Bronze
O koltuk nedense içime sinmedi ama sizin hoşunuza gittiyse kesinlikle koltuk çünkü bel ağrısından ölüyorum şu an. Ekipmanlar idare eder bir süre daha.
Bugün internet kafeye gittim ve içerisinde 1500-2000tllik koltuklar var xdrive ın onlar bile bana sert geliyor ondan dolayı ofis koltuklarına bakıyorum daha yumuşakmış gibi gözüktü gözüme.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yanıtın için teşekkürler, fakat artık böyle koltuklara bakınca sanki gözüme taşmış gibi geliyor xfly machete adlı koltuğa oturuyorum 500tl verdim ilk günler bir şey yoktu fakat 4-5 aydır kullanıyorum en fazla 1 yada 2 saat oturabiliyorum sonrasında kalkıp 15 dakika dolaşmam gerekiyor, oturduğum kısım sert ve terletiyor.

Top Bottom