Neler Yeni

Çözüldü✓ FPS için mouse + mouse pad + kulaklık tavsiyesi

fronze

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emir Sezgin
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar , FPS oyunları , Donanım
Şu anda klavyem apex 9 mini mouseum g502 mouse pad qck large mouse yerine razer deathadder v3 (2k)bakıyorum sizce güzel bir mouse mu ve wireless almaya gerek varmı fiyat iki katına çıkıyor. kulaklık olarak cloud 2 (2.7k)almayı planlıyorum mouse pad olarak klasse longteng huoyun(800tl) bakıyorum kullanan arkadaşlar memnun musunuz yada bunların fiyatına daha iyi alınabilecek ekipmanlar var mı?

Son düzenleme:

Jhii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Çağatay Gündüz
Şu anda klavyem apex 9 mini yanına razer deathadder v3 (2k)bakıyorum sizce güzel bir mouse mu ve wireless almaya gerek varmı fiyat iki katına çıkıyor. kulaklık olarak cloud 2 (2.7k)almayı planlıyorum mouse pad olara klasse longteng huoyun(800tl) bakıyorum kullanan arkadaşlar memnun musunuz yada bunların fiyatına daha iyi alınabilecek ekipmanlar var mı?
Klavyen gayet iyi diye biliyorum, fakat güncellemek istersen low profile bakabilirsin daha güncel ve kaliteli oluyorlar. Mouse olarak bende de Deathadder V3 Pro White var ve gayet memnunum, bu zamana kadar hiç bir problem yaşamadım ve uzun süre kablolu kullanmış biri olarak wireless a geçmek büyük rahatlık oluyor bir daha kablolu alıcağını sanmam. Kulaklık tercihin de iyi fakat mümkünatın varsa cloud 3 e geçmek daha mantıklı olabilir. Son olarak da bende de Klasse Longteng Huoyun Vaxee var ve yaklaşık 5-6 aydır aktif kullanıyorum, ve mouse un skatezlerini az da olsa çiziyor, leke topluyor, kirleniyor ve kedin varsa eğer dokusu bozulması muhtemel. Onun yerine bende şimdi Wraith Spirit Of Aim almayı düşünüyorum, sana da onu tavsiye ederim.

fronze

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emir Sezgin
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar , FPS oyunları , Donanım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Klavyemi zaten yeni aldım şuanda mouse ve mouse pad ve kulaklık bakıyorum deathadder v3 yerine alınabilecek 2k fiyatlarında FPS için mouse önerisi alabilir miyim

Top Bottom