Neler Yeni

Çözüldü✓ Bu razer mouse ve mouse pad iyi mi?

oEnesQlf

80+ Silver
Finger grip. Ben sadece 3 parmagimla, parmak uclarimla kullaniyorum. Elim de ortalama buyuklukte. Butcem 1k max. Mouse pad da almam lazim cunku. Ikisi arasinda hangisini onerirsin?
steelseries prime fps

kaanji

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
342
İsim
Kaan
Counter, Call of Duty Black Ops Zombie, COD WARZONE gibi oyunlarda mousepad speed olmasi daha mi iyi?
Cod warzone için Rahatlıkla speed daha iyi diyebilirim hepsini kullandım mouse ivmesiyle oynuyorum codu
Mesaj otomatik birleştirildi:

a
Tesekkur ederim hepinize yardimci oldugu icin. Mouse Hyperx pulsefire haste alicam.
Attack shark x3 tavsiyem fp bütçen uygunsa

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
gorkem
Cod warzone için Rahatlıkla speed daha iyi diyebilirim hepsini kullandım mouse ivmesiyle oynuyorum codu
Mesaj otomatik birleştirildi:

a

Attack shark x3 tavsiyem fp bütçen uygunsa
Takilma ve kesinti oluyormus. attack shark 3te. Bu butcede kablosuz mouse pek onerilmiyor

kaanji

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
342
İsim
Kaan
Takilma ve kesinti oluyormus. attack shark 3te. Bu butcede kablosuz mouse pek onerilmiyor
2 3 arkadaşıma aldırdım darmo shark m3 kullanıyorum jarjı azaldığında oluyor onun dışında hiç yaşamadım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
gorkem
2 3 arkadaşıma aldırdım darmo shark m3 kullanıyorum jarjı azaldığında oluyor onun dışında hiç yaşamadım.
sarji ne kadar azaldiginda oluyor? bircok kisi bundan sikayetci. % kactan sonra takilmalar basliyor? fps agirlikli oyun oynuyorum. Takilma vb, sorunla karsilasirsam muhtemelen duvarda parcalarim

kaanji

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
342
İsim
Kaan
sarji ne kadar azaldiginda oluyor? bircok kisi bundan sikayetci. % kactan sonra takilmalar basliyor? fps agirlikli oyun oynuyorum. Takilma vb, sorunla karsilasirsam muhtemelen duvarda parcalarim
Yüzde 15 10 falan olunca direk jarja takıyom 5 6 dakika devam ediyom

Top Bottom