Neler Yeni

🔥İndirim 60x160cm Atlantik Çam Çalışma Masası 1.475,90 TL

Kartallar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,232
İsim
Kara Kartal
Kaliteli bişey mi hayır, bu fiyata alınır mı evet. Ürünün sunta olduğunu da belirteyim. Ayaklarındaki puntoları çok dandik olduğu ve dokununca kırıldığı için kaynakçıya kaynak attırdım. Üstünde sadece klavye fare ile kullanıyorum. Kasa monitör vs masaya temas etmiyor. Cs2 bf42 oynarken sallanmasından dolayı hiç rahatsız olmadım. Saygılarımla.
Sunta olmayan ürünler 15 bin tl den başlar 75 bine kadar çıkar

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Muhammed emin efe
Çalışma Masası Linki
Satıcıyı takip ettiğinizde ek 20₺ indirim geliyor onunla birlikte 1.475,90 TL oluyor bilginize

2 Adet Sipariş verdim fakat elime henüz ulaşmadı masa ihtiyacı olanlar göz gezdirebilir, IKEA ve Koçtaş gibi yerlerde fiyat 10x olabiliyor, düz masa arayanlar bakabilir. Kalitesi ve nasıl bir kargo ile getirilir bilgim olmadığından kalitesi hakkında yorum yapamıyorum fakat değerlendirmeler kısmında memnun kalan bir çok kullanıcı var tercih sizin.
bu modeli kullanıyorum hafif sallanması dışında tam bi f/p ürünü kurulumuda basit
140x60 modelini kullanıyorum. Memnunum. Sallanıyor diyenler düzgün sıkamamışlar.
bende kullanuyorum sallanma sıkıntısı var bendede
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 tane monitör sabitli diye ağırlık dengesiz ondan oluyor büyük ihtimalle
sallanma proglemi bendede var ayrıca dandik ayakları sıktıkça bükülüyor
Benim ikea'dan aldığımda sallanıyordu güçlü bir çift taraflı bant ile duvara yapıştırdım sorun kalmadı. Deneyebilirsiniz.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,513
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Benim ikea'dan aldığımda sallanıyordu güçlü bir çift taraflı bant ile duvara yapıştırdım sorun kalmadı. Deneyebilirsiniz.
Dost bacaklari cok dandik bi metalden vida atarken bile yamuluyor dusun duvara bantlasamda cozum degil 600tlye almistim ben ustundede cok esya var onunda etkisi vardir dandik falan ama bu butcede alinabilecek mi masa cok bi bekletiniz yoksa ve sallanti sorun olmayacaksa
IMG_2469.jpeg

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Onur
bu masa çok dandik bir masa almanızı önermem
kendimde aldım iade uğraşmadım bastım çöpe
kargolaması aşırı kötü ezik geliyor sağ sol kısmı

ayakları çok ince sıkmak için güç uyguladığınızda demirler yamulmaya başlıyor.

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Muhammed emin efe
Dost bacaklari cok dandik bi metalden vida atarken bile yamuluyor dusun duvara bantlasamda cozum degil 600tlye almistim ben ustundede cok esya var onunda etkisi vardir dandik falan ama bu butcede alinabilecek mi masa cok bi bekletiniz yoksa ve sallanti sorun olmayacaksaAlıntıyı görüntüle
yalnız Allah korusun 2 monitör kasa vs üstünde siz bi kaç önlem alın alabildiğiniz kadar :D

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,513
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord
Alperburaks
bu masa çok dandik bir masa almanızı önermem
kendimde aldım iade uğraşmadım bastım çöpe
kargolaması aşırı kötü ezik geliyor sağ sol kısmı

ayakları çok ince sıkmak için güç uyguladığınızda demirler yamulmaya başlıyor.
demir değil ayakaları tenekeden yanlış olmasın

yalnız Allah korusun 2 monitör kasa vs üstünde siz bi kaç önlem alın alabildiğiniz kadar :D
bi kaç aya taşınacağım o zaman özel masa yaptırmayı düşünüyorum

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Mehmet Eyüp Atan
140x60 modelini kullanıyorum. Memnunum. Sallanıyor diyenler düzgün sıkamamışlar.
Yok iyi sıksan da kasa masada olunca ve monitörler filan değerken ağırlık olunca sallantı oluyor 2 tane var iksini de iyice sıktık yine sallanıyor en mantıklısı duvara dayamak iyice.

10-15KG yakın kasa var ve 2 monitör var daha bir şey olmadı.

Dost bacaklari cok dandik bi metalden vida atarken bile yamuluyor dusun duvara bantlasamda cozum degil 600tlye almistim ben ustundede cok esya var onunda etkisi vardir dandik falan ama bu butcede alinabilecek mi masa cok bi bekletiniz yoksa ve sallanti sorun olmayacaksaAlıntıyı görüntüle
Taktiği şu onun sağını veya solunu duvar yasla iyice ittir ayağınlada yasladığın tarafın ayağını duvara doğru ittir biraz kaldırıp sallantı gidiyor.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,513
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord
Alperburaks
Yok iyi sıksan da kasa masada olunca ve monitörler filan değerken ağırlık olunca sallantı oluyor 2 tane var iksini de iyice sıktık yine sallanıyor en mantıklısı duvara dayamak iyice.
hem geniş yüzeyi hem köşeden duvara dayalı yinede sallanıyor

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Mehmet Eyüp Atan
hem geniş yüzeyi hem köşeden duvara dayalı yinede sallanıyor
İşte dediğim gibi kaldır duvara yapışan tarafını ayağınla masanın ayağını duvara doğru ittir ve masayı bırak düzelecek.

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Muhammed emin efe

10-15KG yakın kasa var ve 2 monitör var daha bir şey olmadı.

Taktiği şu onun sağını veya solunu duvar yasla iyice ittir ayağınlada yasladığın tarafın ayağını duvara doğru ittir biraz kaldırıp sallantı gidiyor.
Aman hocam bi sunta gerin o bacaklar arasına. Bende diyordum ne olacak ki bi ara 4.5 deprem oldu istanbul'da monitor Mahmut Tuncer gibi halay çekti.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,513
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord
Alperburaks
İşte dediğim gibi kaldır duvara yapışan tarafını ayağınla masanın ayağını duvara doğru ittir ve masayı bırak düzelecek.
dostum bi tarafı direkt 0 geniş alandanda kabloları aşşağı verdim sadece kablo boşluğu var

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Muhammed emin efe
demir değil ayakaları tenekeden yanlış olmasın

bi kaç aya taşınacağım o zaman özel masa yaptırmayı düşünüyorum
Çok mantıklı zevkine göre ama baya pahalı çıkar.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,513
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord