Neler Yeni

6300 TL Bütçe ile Bilgisayar Tavsiyesi

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,108
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.

swishein

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Mehmet Çetin
Neyse beyler konu çözüldü arkadaş fiyat performans değil üstüne para verip düşük fpsli bilgisayar almak istiyor ben anladım o kısmı. Kardeşim hani 6300 tl sistem tavsiyesi istiyorsun okey sana hem performanslı hemde aynı parayı verip rtxi tokatlayıp geçen rx 5700 ü öneriyoruz ona kötü diyorsun sen pazardan elma seçmiyorsun ki bunun içi iyi çıkar kötü çıkar diyebilesin insanlar sana yardımcı olmaya çalışıyor onu beğenmem bunu beğenmem diyorsun o zaman açma buraya post git hoşuna ne gidiyorsa onu al

Def2easy59

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Emir yiğit galata
Sistemi beğendim fakat PSU kaç watt? Onu göremedim.

Ya neyin gösterişi arkadaşım? Kime neyi göstereceğim?
bak kardeşim biz burada sana yardım ediyoruz ben sana öneriyorum tamammı geçerli bir sebep arıyorum dara düşme diye.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neyse beyler konu çözüldü arkadaş fiyat performans değil üstüne para verip düşük fpsli bilgisayar almak istiyor ben anladım o kısmı. Kardeşim hani 6300 TL sistem tavsiyesi istiyorsun okey sana hem performanslı hemde aynı parayı verip rtxi tokatlayıp geçen rx 5700 ü öneriyoruz ona kötü diyorsun sen pazardan elma seçmiyorsun ki bunun içi iyi çıkar kötü çıkar diyebilesin insanlar sana yardımcı olmaya çalışıyor onu beğenmem bunu beğenmem diyorsun o zaman açma buraya post git hoşuna ne gidiyorsa onu al
aynen öyle.

Neyse beyler konu çözüldü arkadaş fiyat performans değil üstüne para verip düşük fpsli bilgisayar almak istiyor ben anladım o kısmı. Kardeşim hani 6300 TL sistem tavsiyesi istiyorsun okey sana hem performanslı hemde aynı parayı verip rtxi tokatlayıp geçen rx 5700 ü öneriyoruz ona kötü diyorsun sen pazardan elma seçmiyorsun ki bunun içi iyi çıkar kötü çıkar diyebilesin insanlar sana yardımcı olmaya çalışıyor onu beğenmem bunu beğenmem diyorsun o zaman açma buraya post git hoşuna ne gidiyorsa onu al
arkadaş çevresine hava atma amacıyla 6300tl çöpe gidecek böyle bir tercih yapıyorsa bilgisayardan anlamıyor bence

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,108
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
Arkadaşım RX serisine "KÖTÜ" diye bir şey demedim. Sadece RX serisini "KULLANMAK" istemiyorum dedim. Bunun nesini anlamadın?
bak kardeşim biz burada sana yardım ediyoruz ben sana öneriyorum tamammı geçerli bir sebep arıyorum dara düşme diye.

aynen öyle.
Bazı yerlerde ısınma problemleri olduğunu duydum ve performans düşüşü yaşandığını vs. okudum. O yüzden RX kullanmak istemiyorum pek.

Def2easy59

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Emir yiğit galata
Arkadaşım RX serisine "KÖTÜ" diye bir şey demedim. Sadece RX serisini "KULLANMAK" istemiyorum dedim. Bunun nesini anlamadın?

Bazı yerlerde ısınma problemleri olduğunu duydum ve performans düşüşü yaşandığını vs. okudum. O yüzden RX kullanmak istemiyorum pek.
ısınma problemi yüzünden o düşüşler. rx 5700 sorunlu bir seri değil. modeller arasında problemler olabiliyor oyüzden kartların karşılaştıtması yap hangisi daha iyiyse onu al. benim çevremde çok insan var sırf güzel şık durucak diye sistem çöp edenleri tanıyorum oyüzden bilgisayarı topluyorsan performans için topla başkada bişey bekleyemezsin bilgisayardan zaten

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,108
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.

Def2easy59

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Emir yiğit galata
:D ısınmada 2080 ti ı tokatlıyor sen nerden okudun bu yazıları performans düşüşü ::ÇASDÇGDSÇ:G galiba sen test yapanları bu ekran kartına sahip olanların deneyimlerini araştırmak yerine iki yazı okuyup örneğin 1060 superi değiştirmelerine rağmen yav kardesim Asus tuf ısınıyor diyenlere benziyorsun. Ne yazıkki sanırım hiç 2060 test videosu izlememişsin . Neyse uzatmayacağım cahile laf anlatmak biraz zor oluyor. Biraz görüşünü aç araştır lütfen.

rx5700 nereye ısınıyor kanka 2080 ti nin 2 derece üstünde kalıyorki oda 4kda gayet normal attığım videoyu izlesene :D

rx 5700 e sahip değilim sadece arkadaş söylemiş neden diye bende cevap verdim ısınıp ısınmadığını bilemem.

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,108
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
Top Bottom