Neler Yeni

65.000 TL laptop önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Abdurrahman
Hiç slim 5 veya omen kullandınız mı?
Hayır hiç kullanmadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Attığım konuyla uzun uzadıya uğraşmıştık :) Hocam amd konusunda şüpheniz olmasına gerek yok 7845hx nasıl onu bilmiyorum ancak 7640hs 7840hs 7940hs çok güzel işlemciler hem performanslı hem de intele kıyasla batarya da konusunda çok daha verimliler 7845hx farklıdır ama onu bilemiyorum daha yeni bir işlemci

Eğer ekran büyük istemeseydiniz direk Hepsiburada dan Asus tuf 4070 alın derdim hem hafif hem de performanslı batarya süresi vs de gayet güzel bir cihaz fiyatı da 51k idi
Ya berbat bir şeymiş bu iş tam buldum diyorum hop! başka bir şey çıkıyor. Beynim yandı resmen :)

xTURANN

80+ Bronze
Hiç slim 5 veya omen kullandınız mı?
Ben kullanış açısından bir şey demedim. 4060'lı laptoplar, 30 - 37k bandında. Sizin attığınız Lenovo 65K. Çok ekstra bi olayı yok.

Omen değilde Victus 16 Kullanıyorum şuan, sıcaklık açısından bundan daha iyi bir laptop serisi görmedim. Boşta 20 - 40 derece. God Of War gibi üst düzey bir oyunda ise max 70 - 75 derece.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Abdurrahman
Ne Mühendisisiniz ?
Şuan Bende Makine Teknikerliği ( 2 Yıllık Üni ) Okuyorum ve Solidworks üzerinden çalışıyorum. Sırf bu programı göreceğimi bildiğim için, alabileceğim en iyi laptopu alıp 4060'lı bir cihaz aldım. HP Victus 16. Kasa - Ekran, Fan ( Ses ) yani kısacası her açıdan beni tatmin etti. SW'de ise bir sorun yaratmaz çünkü program ver bana canavar, onu da ağlatayım mantığında değil. Render v.b şeylerini bilmiyorum tabii. Ben solidcam ile de uğraşacağım için bana yetecek, 65k bütçede alacağınız laptop çok daha iyi olacaktır.

Önerilerimi birazdan link olarak atarım..
İnşaat mühendisiyim. Genellikle statik programları ve autocad üzerinde çalışma yapıyorum. Boş zamanlarda da render üzerinde çalışıyorum. Fırsatlar dahilinde de oyun oynuyorum. Kısaca pc kolay kolay boşta kalmıyor hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Abdurrahman
Ben kullanış açısından bir şey demedim. 4060'lı laptoplar, 30 - 37k bandında. Sizin attığınız Lenovo 65K. Çok ekstra bi olayı yok.

Omen değilde Victus 16 Kullanıyorum şuan, sıcaklık açısından bundan daha iyi bir laptop serisi görmedim. Boşta 20 - 40 derece. God Of War gibi üst düzey bir oyunda ise max 70 - 75 derece.
Hocam karıştırdınız galiba ben 4060 lı laptop atmadım. Sadece 2 tane 4080 li laptop linki paylaştım.

Aklınıza takılan konuları sorabilirsiniz cevaplarız burda, ayrıca Max bütçeniz nedir.
70.000 Tl

xTURANN

80+ Bronze

Bütçenizin tamamını kullanmak istiyorsanız, 2. attığım.

Hocam karıştırdınız galiba ben 4060 lı laptop atmadım. Sadece 2 tane 4080 li laptop linki paylaştım.
Size demedim zaten..

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Abdurrahman

Bütçenizin tamamını kullanmak istiyorsanız, 2. attığım.

Size demedim zaten..
Acaba attığınız hp omen için izleyebileceğim bir video var mıdır? Daha detaylı bir şekilde inceleyebilsem keşke... Bir de bu hp omen de ısınma, gürültü gibi sıkıntılar var mıdır?

Emsal

80+ Silver
Hocam 70k da omen bence tercih etmeyin ,

vector videosunu izlediniz mi

Bir de şu tarz ilginç bir ilanla karşılaştım fiyat gayet iyi ama yurtdışından getiriyorlar heralde
Şu ilan

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Abdurrahman

Bir de şu tarz ilginç bir ilanla karşılaştım fiyat gayet iyi ama yurtdışından getiriyorlar heralde
Şu ilan
Hp acer ve lenovo ya bulaşmak istemiyorum. Lenovo dan hiç memnun değilim özellikle müşteri hizmetleri ve teknik servisinden…
İlk tercihlerim msi ve asus sonra bu markalar.
Videoyu da birazdan izleyeceğim. :)

Şu ilan
Videoyu izledim. Bu laptop çok iyi sizden iyi olmasın 2 arkadaş daha önermişti. Yabancı kaynaklardan da araştıracağım. Bakalım sonuca doğru gidiyoruz galiba :))

Son düzenleme:
Top Bottom