Neler Yeni

6700xt coil whine sorunu

Vakry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Cem
merhabalar arkadaşlar gaminggenden sistem adlım 6700xt li fakat ekran kartı fanından coil whine sesi gibi vızıltı geliyor tiz ses bu sorun kullandıkça düzelirmi bilgisi olan varmı ?

donanimci98

80+ Bronze
Indüktörlerin çalışma sesinden aynı zamanda kartın fırınlanmasından da ortaya çıkabiliyor. Zamanla düzelebilir böyle de kalabilir.

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,339
İsim
Berkay BABUCCU
2 tane sistemim var 2 sinde de cw sorunu var. 2 yıldır her oyunu oynadım aklına gelebilecek.Bir sorun olmuyor sadece SES.O da sıkıntı değil yani.

Vakry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Cem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2 tane sistemim var 2 sinde de cw sorunu var. 2 yıldır her oyunu oynadım aklına gelebilecek.Bir sorun olmuyor sadece SES.O da sıkıntı değil yani.
hocam belli insanlar sonradan azalıyo demiş sende durum nasıl

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
565
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, Sıcak fırsatlar, Oyunlar, Monitör
Dostum şans işi yani net bir cevap veremez kimse. Bende laptopta da var. 3060 ekran kartımda da var. Aldığın yer zaten iade kabul etmeyecek bu yüzden sorgulamadan kullanmaya devam et :) Kulaklıkla oyunuyorum ben bu yüzden. Yeni ekran kartı alırken ama Amazon dan alacağım. CW yüksek çıkarsa iade edeceğim, orası iade alıyor ama senin aldığın yerde böyle bir seçenek zaten yok. Bu bir sorun değil çünkü. Onlar öyle diyorlar.

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,339
İsim
Berkay BABUCCU
belirli oyunlarda kendini belli ediyor. Ama inan dikkat etmedim alıştım ve genelde kasa dibimde olmadığı için sesi duymuyorum.Ama %100 geçmediğine eminim belki azalmıştır.

Vakry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Cem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum şans işi yani net bir cevap veremez kimse. Bende laptopta da var. 3060 ekran kartımda da var. Aldığın yer zaten iade kabul etmeyecek bu yüzden sorgulamadan kullanmaya devam et :) Kulaklıkla oyunuyorum ben bu yüzden. Yeni ekran kartı alırken ama Amazon dan alacağım. CW yüksek çıkarsa iade edeceğim, orası iade alıyor ama senin aldığın yerde böyle bir seçenek zaten yok. Bu bir sorun değil çünkü. Onlar öyle diyorlar.
anladım valorantta 800 fps 1000 verince baya cıkıyor 500 fps te ses olmuyor sabitleyince fakat benim koktuğumdurum rdr 2 tarzı oyunlarda cok ötmesi ama bi çözüm yok gibi duruyor

donanimci98

80+ Bronze
Lehimlemeler kart ısındıkça parçalar yerine tam oturunca fırınlama kaynaklı coil whine zamanla geçer.

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Eray
diğer yerler uğraştırıyor amazon goat ya bir tane yorum gördüm adam 4 kere değişim yapmış 4.de de aynı sıkıntı olunca iade etmiş amazon gerçekten goat site ne ürün aldıysam da problem çekmedim bundan sonra başka yerden bişey almam

Farway

80+ Silver
Yük altında o ses azalır, bobinler biraz kkullanıldıkça belki kalıcı azalmada olur ileride ama her ekran kartında o ses vardır kimi kartta azdır. Ve yükte azalıp boşta çoğalması normaldir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,101
Üyeler
140,768
Son üye
BJKLİ TARİHÇİ
Top Bottom