Neler Yeni

6K Bütçeye Ekipman Toplama

symxqw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
süleyman kcks
Arkadaşlarım öncelikle adamsınız 6k bütçem var klavye mouse ve kulaklık alacağım ama aklımda çok bir fikir yok mouse dışında daha öncesinde SteelSeries rival 3 mouse kullandığım için elim ona alışkın ve kırdım tekrar ondan almayı düşünüyordum onun dışında önerebileceğiniz kulaklık klavye mouse vs. gibi bir şey var mı

Üzgün Araba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Çağrı menekşe
Konuyla Alakasız Mesaj / Spam
Arkadaşlarım öncelikle adamsınız 6k bütçem var klavye mouse ve kulaklık alacağım ama aklımda çok bir fikir yok mouse dışında daha öncesinde SteelSeries rival 3 mouse kullandığım için elim ona alışkın ve kırdım tekrar ondan almayı düşünüyordum onun dışında önerebileceğiniz kulaklık klavye mouse vs. gibi bir şey var mı
gerçekten adammıyız peki

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,892
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,803
İsim
Emir
kulaklık hs80 bunda eminim oyun+müzik dizi film izleyecek isen kuşkusuz yapıştır
klavyede @MuratTheFounderOfGariban
mouse olarak wireless mouseler vardı 1k ya forumda yanlıs hatırlamıyorsam arkadaşlarda varsa atarlar diey umut edıyorum

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,036
İsim
Sinan Aba
Mouse olarak Corsair Sabre Pro Champion önerebilirim. Çok fazla parça öneren olabilir bu parçaları karşılaştırmak için https://www.epey.com/ sitesini kullan.

symxqw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
süleyman kcks
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kulaklık hs80 bunda eminim oyun+müzik dizi film izleyecek isen kuşkusuz yapıştır
klavyede @MuratTheFounderOfGariban
mouse olarak wireless mouseler vardı 1k ya forumda yanlıs hatırlamıyorsam arkadaşlarda varsa atarlar diey umut edıyorum
Hocam kulaklığı wireless düşünüyorum ya birde biraz tasarımı falan da güzel olmasını istiyorum aslında çok kaba duruyor bunlar

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
slm

MzK47555

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Mehmet Zahit Keskin
Konuyla Alakasız Mesaj / Spam
Hayırrrrrr.......

freygasm

80+ Gold
https://www.amazon.com.tr/Akko-Meka...o&qid=1702569445&sprefix=akko,aps,144&sr=8-12 klavye 2600
https://www.itopya.com/corsair-void-elite-rgb-71-surround-beyaz-kablosuz-gaming-kulaklik_u9770 kulaklık 2800
https://www.amazon.com.tr/ATTACK-SH...&sprefix=3395+mouse,computers,124&sr=1-2&th=1 mouse 815
200-300 aşıyor ama hepsi wireless ve güzel ürünler.

Can...

80+ Platinum
Dizmeyelim kardeşim (!) o.O2

Top Bottom