Neler Yeni

7 den sonra yemek yememek kilo verdirirmi

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Ahmet köklü
17 yasindayim 190 boy 110 kiloyum 115 ten dustum 1 hafta icinde 1 bucukta olabilir 7 den sonra birsey yemeye izin vermiyor rejim gibi. Gunde 2 butun ekmek yiyordum 1 butun ekmege azalttim su an iyi oluyor aslinda hem hemen doyuyorum. Eskiden 2 butun yedigim zamanlar doymuyordum sizce dogrumu bu yapilan

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Halil Karagöz
Akşam 7 den sonra yemenin kilo vermeye bir yardımı olacağını sanmıyorum fakat midene faydası olabilir. Doğru bir kalori hesabı ve aralıklı oruç sistemiyle kilo verirsin. Kilolu olmak iyi bir şey değil 1 bütün ekmek yemek hiç değil hocam. Kilolu olmak neden iyi bir şey değil senin için iyi bir şey değil çabuk yorulursun üşengeç olursun farklı psikolojilere girersin. Ekmek yemek zaten hayatına yapabileceğin en kötü şey. Zaten yemeği azalttıkça miden de küçülecek ve hızlı doyacaksın. Aramızda diyetisyen vs varsa en doğru bilgiyi o verir bu arada istersen doktor ile de görüşebilirsin.

Pukiina

80+ Bronze
17 yasindayim 190 boy 110 kiloyum 115 ten dustum 1 hafta icinde 1 bucukta olabilir 7 den sonra birsey yemeye izin vermiyor rejim gibi. Gunde 2 butun ekmek yiyordum 1 butun ekmege azalttim su an iyi oluyor aslinda hem hemen doyuyorum. Eskiden 2 butun yedigim zamanlar doymuyordum sizce dogrumu bu yapilan
sık ama az yiyebilirsin karbonhidrattan kaçınıp sebze ve protein ağırlıklı beslenmen sana yardımcı olabilir diye düşünüyorum bunun yanı sıra şeftali elma gibi daha şekeri dengeli olan meyveleri ara öğününde tüketebilir, çok şekerli olan meyvelerden uzak durabilirsin. 7 den sonra yememek zayıflamana küçük etkisi olabilir burada önemli olan beslenme düzenin hocam

Top Bottom