Neler Yeni

7 mirasçının 1’i ile anlaşamıyoruz

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,224
İsim
Berk Atmaca
Dostlar selam. Dededen kalma arsa var. Bu arsayı satmak istiyoruz ve 7 mirasçı var. Arsa vefat eden dedemin adına ve her mirasçının imzası olmadan satılmıyor. Şimdi bu 7 mirasçının 1’i (amcam olur kendisi) hep bir mevzu çıkarıyor ve olay patlıyor, reddediyor. Şimdi biz bu amcam olacak şahsın imzasına ihtiyaç duymadan bu arsayı nasıl satabiliriz? Ciddi bir miktar para dönüyor ve herkesin ihtiyacı var ama amcam hep bir şeyler buluyor. Bu işleri anlamadığım için yardımcı olacak birisi var mı? Hani çoğunluk kabul ediyor ama o etmediği için yapamıyoruz. Bunu halletmenin bir yolu var mı?

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,224
İsim
Berk Atmaca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,224
İsim
Berk Atmaca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,630
İsim
Feyzullah
arsaya çevirip satın diyenler tapu çevirme masrafı ne kadar bilmiyorlar herhalde uzlaşmak en mantıklısı oda olmuyorsa başka bir yerden bir şey verin hakkını almak için

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,224
İsim
Berk Atmaca
arsaya çevirip satın diyenler tapu çevirme masrafı ne kadar bilmiyorlar herhalde uzlaşmak en mantıklısı oda olmuyorsa başka bir yerden bir şey verin hakkını almak için
Hocam şöyle özetleyim size 1 milyon (1.000.000) için olmaz diyor pazarlık yapıyoruz hallediyoruz sonra daha üst bir fiyat söylüyor onuda hallediyoruz bu sefer başak bir şey çıkarıyor. Kısaca satmak istemiyor. Hani 1 milyon TL arsa için çorbada tuz kalıyor. Savunması da ben bizim için daha fazla para sağlıyorum cart curt. Lan 1 milyon gelince kelle başı 150k bile gelmiyor.

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,630
İsim
Feyzullah
Hocam şöyle özetleyim size 1 milyon (1.000.000) için olmaz diyor pazarlık yapıyoruz hallediyoruz sonra daha üst bir fiyat söylüyor onuda hallediyoruz bu sefer başak bir şey çıkarıyor. Kısaca satmak istemiyor. Hani 1 milyon TL arsa için çorbada tuz kalıyor. Savunması da ben bizim için daha fazla para sağlıyorum cart curt. Lan 1 milyon gelince kelle başı 150k bile gelmiyor.
ticari bir şey yapacağınızı kanıtlarsanız dava edebilirsiniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,061
Üyeler
140,758
Son üye
Montascy
Top Bottom