Neler Yeni

7 yaş çocuk için İngilizce öğrenme platformu önerisi

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Atakan AKTAŞ
Kardeşim bu yıl 2. Sınıfa geçti İngilizce dersi görmeye başladılar bende evde öğrenmesi için platform bakıyorum YouTube pek yeterli değil gibi öğretmen novakid diye bir site önermiş ama fiyatlar çok yüksek makul bir ücreti olan yada ücretsiz olan bildiğiniz güzel platform var mı?

jordanmsd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Mesut Sarıkaya
Kardeşim bu yıl 2. Sınıfa geçti İngilizce dersi görmeye başladılar bende evde öğrenmesi için platform bakıyorum YouTube pek yeterli değil gibi öğretmen novakid diye bir site önermiş ama fiyatlar çok yüksek makul bir ücreti olan yada ücretsiz olan bildiğiniz güzel platform var mı?
Duolingo olabilir. Her şeyi tamamen baştan öğretiyor. Sadece grammar öğrenmesi zor olabilir.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,455
İsim
Olcay akbulut
cambly

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,455
İsim
Olcay akbulut
Çocuk için uygunmudur hocam ben daha çok yetişkin odaklı diye biliyordum onu .böyle etkinlikli sıkılmıcağı bir playform m
hocam dilin yaşı olur mu bilmiyorum ona göre eğitmenler vardır bence. konuşarak öğrenmesi daha iyi olur diye cambly öneriyorum duolingodan öğrendiği teknikte kalır sadece

Dahası  
Reaksiyon skoru
338
İsim
Hüseyin
Yani şu anlık çok iyi bir platforma ihtiyaç yok. Şu gibi basit uygulamalarla başlasın zaten okulda da aynı şeyi veriyorlar.

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
Ertuğrul Bolat
çocuklar için ingilizce kitaplar var onunla daha kolay olur öğrenmesi.tüm uygulamalar daha ileri yaşlara yönelik.yaşı daha çok küçük.ingilizce olarak arayın uygulamaları.bizdekiler daha çok çeviri ile olan uygulamalar.

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
7 yaşında kardeşim annemin telefonunda hiç oyun yokken duolingo indirdik oyun niyetine oynuyordu ama az çok Bir şeyler öğrendi. Sonra telefona normal oyun indirince bıraktı :) 100 günlük seri olacaktı az daha

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Atakan AKTAŞ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
7 yaşında kardeşim annemin telefonunda hiç oyun yokken duolingo indirdik oyun niyetine oynuyordu ama az çok Bir şeyler öğrendi. Sonra telefona normal oyun indirince bıraktı :) 100 günlük seri olacaktı az daha
İndirdim hoca bizimki de full oyun oynuyor ama yavaş yavaş alıştırıcaz mecbur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani şu anlık çok iyi bir platforma ihtiyaç yok. Şu gibi basit uygulamalarla başlasın zaten okulda da aynı şeyi veriyorlar.
Tamamdır hocam indirdim bakıcam şimdi
Mesaj otomatik birleştirildi:

çocuklar için ingilizce kitaplar var onunla daha kolay olur öğrenmesi.tüm uygulamalar daha ileri yaşlara yönelik.yaşı daha çok küçük.ingilizce olarak arayın uygulamaları.bizdekiler daha çok çeviri ile olan uygulamalar.
Ya oyun tarzı uygulamalar olsa da yeterli bize kitap da düşünülebilir biraz zaman geçince

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
Ertuğrul Bolat
instadan gördüğüm kadarı ile yabancı aileler telefondan çok nesneleri tanıtmak yavaş yavaş cümle kurmak için kitaplar kullanıyorlar.dediğim gibi uygulamalar çoğunlukla çeviri ile öğretiyor.buda önce türkçesini sonra ingilizcesini bilmesini gerektirdiğinden akıcı ve anadili gibi ingilizce öğrenmesine engel.önce tıpkı türkçede olduğu gibi nesneleri öğreten resimli ingilizce kitaplar alın.sonra yavaş yavaş cümlede kurar.duolingo 7 yaş çocuk için çok erken.

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Atakan AKTAŞ
instadan gördüğüm kadarı ile yabancı aileler telefondan çok nesneleri tanıtmak yavaş yavaş cümle kurmak için kitaplar kullanıyorlar.dediğim gibi uygulamalar çoğunlukla çeviri ile öğretiyor.buda önce türkçesini sonra ingilizcesini bilmesini gerektirdiğinden akıcı ve anadili gibi ingilizce öğrenmesine engel.önce tıpkı türkçede olduğu gibi nesneleri öğreten resimli ingilizce kitaplar alın.sonra yavaş yavaş cümlede kurar.duolingo 7 yaş çocuk için çok erken.
Evet duolingoya baktım da ben anca yapıyorum gayet de eğlenceli ama çocuk için pek işe yaramaz olmaz belki 2 sene sonra güzel olabilir

Top Bottom