Neler Yeni

70-75k sistem önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İlker
cidden o kadar beyaz kasa toplucan 60k para verecen ama doğru düzgün oyun oynamayacan mı
Hayır oynayacağım tamam ben belki bütçemi arttırıp 4070 ti super alırım ama yine gidip palit almam beyaz olan sistemi alırım ben pc mi sattım ve onceki kasam 1650 super di 6 aydır pc siz kafayı yiyecem canım oyun oynamak istiyor ama eski heves yok yanişahsen ha 4070 ri almışım ha 4090 pek umrumda değil 4070 super üstü birşeyler olsun yeter zaten bu kasayı kendi paramdan almayacağım bir challange üzerine bir iddiaya girdik babamla ben kazandım ve bunun için 6 ay uğraştım

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
oguz kagan
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
Hayır oynayacağım tamam ben belki bütçemi arttırıp 4070 ti super alırım ama yine gidip palit almam beyaz olan sistemi alırım ben pc mi sattım ve onceki kasam 1650 super di 6 aydır pc siz kafayı yiyecem canım oyun oynamak istiyor ama eski heves yok yanişahsen ha 4070 ri almışım ha 4090 pek umrumda değil 4070 super üstü birşeyler olsun yeter zaten bu kasayı kendi paramdan almayacağım bir challange üzerine bir iddiaya girdik babamla ben kazandım ve bunun için 6 ay uğraştım
simdi de palit marka almam diyorsun reis sende ne uyuzsun be al işte aldığım sistemi geç

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İlker
Aeroyu falan boşverip şöyle yaparsın
Şunu aşşağıdaki görselde attığım gibi özelleştirirsin. Ramler beyaz, ekran kartı beyaz olur. Soğutucu sıvı soğutma zorunlu mu ? Değilse şunu öneririm
Kasayıda h9 falan ne seviyosan alırsın bundakiyle sonradan değişirsin.
Hocam bu tarz bir şey alma taraftarı değilim dediğim gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

simdi de palit marka almam diyorsun reis sende ne uyuzsun be al işte aldığım sistemi geç
Hocam doğru uyuz bir tipim bu konuda yani normalde gamegarajdan alacaktım palitli sistemi ama vazgeçtim 50k ya sivi sogutmalı 7600 lü baya iyi bir şey vardı ama vazgeçtim

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
738
İsim
Ege
Hocam bu tarz bir şey alma taraftarı değilim dediğim gibi
İstemediğiniz ne var sistemde ? Sırf ekran kartı aero olacak diye fazladan 10k 15k vermenin anlamı yok. INNO3D de iyidir. Sırf tasarımdan beğendiyseniz ve 10k 15k fazladan vermeyi göze aldıysanız siz bilirsiniz. Tek tek önereyim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İlker
İstemediğiniz ne var sistemde ? Sırf ekran kartı aero olacak diye fazladan 10k 15k vermenin anlamı yok. INNO3D de iyidir. Sırf tasarımdan beğendiyseniz ve 10k 15k fazladan vermeyi göze aldıysanız siz bilirsiniz. Tek tek önereyim.
Hocam yani aldım

Eğer bütçeme göre dizebilirseniz çok teşekkür ederim

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
738
İsim
Ege
Hocam yani aldım

Eğer bütçeme göre dizebilirseniz çok teşekkür ederim
Sistemin ederi 50k falan toplamadım tam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İlker
Sistemin ederi 50k falan toplamadım tam.
Sağolun hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,607
Üyeler
143,197
Son üye
MadnessS
Top Bottom