Neler Yeni

700-800TL civarı klavye ve mouse önerisi toplam

Etoow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Ertuğrul
Arkadaşlar klavye TKL mekanik olmasını istiyorum mouse da oyun oynayacağım sadece

hadwiger

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,221
İsim
hadwiger

Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Ali arda

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Redragon marka klavye alınız. (Nokta.)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar TKL demek Numpad'siz klavye demek diyebiliriz. Ufak kompakt klavyeler öneriniz. Eğer önerecekseniz.

hadwiger

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,221
İsim
hadwiger
Redragon marka klavye alınız. (Nokta.)

Arkadaşlar TKL demek Numpad'siz klavye demek diyebiliriz. Ufak kompakt klavyeler öneriniz. Eğer önerecekseniz.
Alınmaz diyorsan elinde geçerli bir sebep vardır herhalde.

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Ayrıca dostum Banggood'dan alırım dersen bence oradan al. Harbi kıyak ürünler var yani. Türkiye'de Redragon'dan başka önermem. Ben dün gece Gamakay MK61 sipariş verdim. Göz atabilirsin istersen.

Alınmaz diyorsan elinde geçerli bir sebep vardır herhalde.
Demiyorum?

hadwiger

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,221
İsim
hadwiger
Ayrıca dostum Banggood'dan alırım dersen bence oradan al. Harbi kıyak ürünler var yani. Türkiye'de Redragon'dan başka önermem. Ben dün gece Gamakay MK61 sipariş verdim. Göz atabilirsin istersen.

Demiyorum?
"Alınız" yazmışsın, "Alınmaz" diye okudum. Affedersin. 😅

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ahmet Doğukan
mouse olarak logitech g402 alabilirsin klavye olarak rampage hydra r6 rgb alabilirsin bunlar benim önerilerim

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş

Ekler

• 1.png
    1.png
    45.3 KB · Hit: 30
  • 2.png
    2.png
    33.6 KB · Hit: 19
  • 3.png
    3.png
    27.8 KB · Hit: 17
  • 4.png
    4.png
    24.4 KB · Hit: 20
  • 5.png
    5.png
    24.1 KB · Hit: 22
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ahmet Doğukan

Etoow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Ertuğrul

Demiyorum?
tabii ki bangood dan da sipariş edebilirim

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
tabii ki bangood dan da sipariş edebilirim
Ben size kendimi anlatayım. Ben de 350-400 civarlarında red switchli bir mekanik klavye arıyordum. Türkiye'de bir çok modele baktım. Ancak araştırmalarımı yaptığımda hemen hemen her ürünün bir problemi olduğunu gördüm. Ben bu fiyatta hem RGB hem de Red switch bir klavye arıyordum. Bazılarının tuşunun basmadığını, bazılarının Rgb'sinin bozulduğunu, bazılarının tuşunun fırladığını okuyunca biraz hevesim kaçtı. Bir kez klavye alacaktım ve neden pişman olacağım, sorun yaşayacağım bir klavye alayım ki? Daha sonrasında Redragon markasını gördüm. Araştırdığımda gerçekten dedim ki "Evet. Alacağım marka bu.". Ama ürünlerine baktıktan sonra biraz bana hitap etmedi. Red switch'li klavyeleri birazcık az ve RGB değillerdi. Ben ya feragat edecektim, ya da almayacaktım. Biraz paramı beklettim ve piyasanın şekillenmesini bekledim. Daha sonrasında Banggood sitesinden çok fazla klavye satın alınmaya başladığını gördüm. La kafamı nereye çevirsem klavye incelemesi, sorusu, konusu, yazısı falan. Daha önce hiç Çin'den alışveriş yapmadığım için vergi mergi dalga dümeni birazcık kafamı kurcalıyordu. Önyargılıydım. Banggood'u güzelce bir araştırdım. Vergilerle kafa yormayan, işlerin tıkırında ilerlediği, Hepsiburada'dan Trendyol'dan falan nasıl alıyorsan Banggood'dan da aldığında işlerin öyle ilerlediğini görünce ben Banggood'dan alışverişimi yaptım. Gamakay MK61 sipariş ettim dün gece. Ürün elime ulaştığında incelemesini falan da yaparım. Şimdilik belki (en azından benim için) Banggood'u önermek erken olabilir fakat, ben Türkiye'deki klavyelere baktığımda parasını hak eden bir klavye göremiyorum. (Redragon hariç.) Paramı zaten zar zor biriktirmişim, bir de böyle gelip geçici hevesmiş gibi kullanıp atmak istemiyorum klavyemi. Gerçekten Banggood'daki klavyeleri biraz araştırdıktan sonra kaliteli olduklarını anladım. Hiç duymadığım AKKO'dur, Gamakay'dır, Ajazz ya da BlitzWolf gibi markaların aslında güzel markalar olduklarını öğrendim ve içim rahat etti satın aldım. Bence Banggood'dan ilginizi çeken klavyeleri araştırmaya başlayabilirsiniz. Genelde bulduğunuz ürünlerin daha çok yabancı kaynaklar tarafından incelenmesini falan göreceksinizdir. Türk forumlarda da bilindik modellerin çok incelemeleri var. O aklınızda olsun. Türk kaynak bulamamanız kaynak olmadığı anlamına gelmiyor bu ürünlerde. Aslında kaynak var. Şimdiden iyi alışverişler dilerim. Umarım gönlünüze göre bir klavye bulursunuz ve güzel günlerde kullanırsınız.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,773
Üyeler
142,174
Son üye
Mustafa81
Top Bottom