Neler Yeni

7000-7500 TL Sistem Toplama

Ciphys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Cenker Aktaş
Hocam SSD yi bende kullanmak istiyorum garip bir şekilde okuma yazma hızı fiyatına göre aşırı iyi ancak bende anlamadım ama ne kadar sorun çıkarır ki işte çok başımızı ağrıtır mı acaba
Hocam SSD yi araştırdım Baya Kullanan Arkdaşlarıma Baktım SSDden çok memnunlar çok beğenmişler gönül rahatlığı ile alabileceğimizi söyledi

Faruk Emre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
816
İsim
Faruk
Hocam bende pc topluyorum 7100 TL'ye
Ve ekran kartim hazir
Bence o modeli degistir
Gigabyte Rx5700xt alabilirsin sinerjide 3500tl
Ama ben dun indirimden sapphire rx5700xt nitro+ special edition aldim indirimle ust modellere yonel bence bulamazsan da gigabyte i al o ekran kartina 3fanli bir model. Daha iyi olur sapphire pulse da cok basarili bir model ama 3500e gigabyte daha alinasi bence

Ciphys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Cenker Aktaş
Hocam bende PC topluyorum 7100 TL'ye
Ve ekran kartim hazir
Bence o modeli degistir
Gigabyte Rx5700xt alabilirsin sinerjide 3500tl
Ama ben dun indirimden sapphire rx5700xt nitro+ special edition aldim indirimle ust modellere yonel bence bulamazsan da Gigabyte i al o ekran kartina 3fanli bir model. Daha iyi olur sapphire pulse da cok basarili bir model ama 3500e Gigabyte daha alinasi bence
Dün gördüm çok iyi yakalamışsın bu cuma bende deneyeceğim bişeyler inşallah en kötü dediğin gibi gigabyte alırım senin alacağın sistemi atabilir misin reyiz merak ettim başka önerin varsa yine tartışabiliriz :)

Faruk Emre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
816
İsim
Faruk
Hocam kusura bakma yeni gordum.
Hocam bu sekilde ama (ram-ssd) degistir sen zaten bir tik daha fazla butcen onlari gelistirirsen guzel bir sistem elde edersin
3600ve t6 yerine direkt 3600x de alabilirim ustu cizililer ve tik isaretliler alindi ben monitorle beraber alacagim sen monitor harici bakarsin

Ekler

• Screenshot_2020-07-04-21-34-28.png
    Screenshot_2020-07-04-21-34-28.png
    257.6 KB · Hit: 42
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
ERTUĞRUL ÜNDAR
sistem güzel depolama sorun olucak ise tek m.2 parasına m.2+1 tb hdd de düşünebilirsin,kasa güzel değil önü mesh baksan iyi olur
şöyle ayrı ayrıda bakabilirsin bazen ayrı alınca daha uyguna geliyor

Ciphys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Cenker Aktaş
Hocam kusura bakma yeni gordum.
Hocam bu sekilde ama (RAM-SSD) degistir sen zaten bir tik daha fazla butcen onlari gelistirirsen guzel bir sistem elde edersin
3600ve t6 yerine direkt 3600x de alabilirim ustu cizililer ve tik isaretliler alindi ben monitorle beraber alacagim sen monitor harici bakarsin
Ramleri OC lemeyi düşünüyorum ssd hakkında iyi yorumlar gördüm ama ekran kartı 5700xt nitro+ se hayalimdi inşallah diğer gaming gecesinde bulurum, eve bir geldim bitmiş (depolama biraz az değil mi?)
Mesaj otomatik birleştirildi:

sistem güzel depolama sorun olucak ise tek m.2 parasına m.2+1 tb HDD de düşünebilirsin,kasa güzel değil önü mesh baksan iyi olur
şöyle ayrı ayrıda bakabilirsin bazen ayrı alınca daha uyguna geliyor
bilgisayara eklemeler yapacağım hdd sonradan eklemeyi düşünüyorum benim depolama alanım bitene kadar alırım herhalde dark guardian ve sharkoon v2 650w psu düşünüyorum 7600 küsür tutar herhalde

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
ERTUĞRUL ÜNDAR
ben bunu kullanıyorum memnunum dark guardıanda güzel
buda güzel bir model

Faruk Emre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
816
İsim
Faruk
Ramleri OC lemeyi düşünüyorum SSD hakkında iyi yorumlar gördüm ama ekran kartı 5700xt nitro+ se hayalimdi inşallah diğer gaming gecesinde bulurum, eve bir geldim bitmiş (depolama biraz az değil mi?)
Mesaj otomatik birleştirildi:

bilgisayara eklemeler yapacağım HDD sonradan eklemeyi düşünüyorum benim depolama alanım bitene kadar alırım herhalde dark guardian ve sharkoon v2 650w PSU düşünüyorum 7600 küsür tutar herhalde
Insallah bulursun istedigini evet kasa ve psu da en iyi secim onlar olacaktir f/p kisminda depolama kisminda evde 5-10 civari 1-2TB lik hdd yigini var o yuzden dusuk depolama sorun degil benim icin onceden onerenler olmustu ssd yi ancak daha sonradan birkac kisi sorunlu oldugunu saglik sorunlari oldugunu soyledi o yuzden dedim oc dusunuyorsan gskill alabilirsin
Ben bu sekilde 7100 7200 e getiriyorum neredeyse hadi hayirlisi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
975,521
Üyeler
154,246
Son üye
mawisiz8w82828