Neler Yeni

7000 TL Televizyon Önerisi

altin cocuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,077
İsim
neu
Araştırmalarıma göre şu iki model arasında kaldım sizce hangisi ve neden?
www.akakce.com

Philips 65PUS7805 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED Televizyon Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Philips 65PUS7805 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED Televizyon arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul.
www.akakce.com
www.akakce.com
www.akakce.com

Samsung UE-65TU7000 Crystal 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED Televizyon Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Samsung UE-65TU7000 Crystal 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED Televizyon arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul.
www.akakce.com
www.akakce.com

Philips ses olarak daha önde. Başka bir fark göremedim.

SkyMoon

80+
Samsung UE-55TU8000 almıştım geçen yaz. Çok memnunum.

Philips TV’lerde dikey ve yatay çizgilenme sorunları var maalesef. İsterseniz araştırın.

Samsung öneririm, ayrıca ses kalitesi olarakta bayağı iyi. Hoparlörler panelin altında ama nasıl yapıyor bilmiyorum ilginç bir şekilde sesi çevresel alıyoruz. Detaylı araştırmadım gerçi. Ya bizim salonun yapısından ya da TV’nin durduğu noktadan sesin dağılımı o şekilde oluyor ama en basit 5+1 sistem gibi ses alıyoruz.

Nasparus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,688
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, JS, İktisat, Felsefe, İslam, Müzik
Araştırmalarıma göre şu iki model arasında kaldım sizce hangisi ve neden?
www.akakce.com

Philips 65PUS7805 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED Televizyon Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Philips 65PUS7805 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED Televizyon arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul.
www.akakce.com
www.akakce.com
www.akakce.com

Samsung UE-65TU7000 Crystal 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED Televizyon Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Samsung UE-65TU7000 Crystal 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED Televizyon arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul.
www.akakce.com
www.akakce.com

Philips ses olarak daha önde. Başka bir fark göremedim.
Samsung. Çünkü Samsung.

-pSx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Selçuk Çiçek
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Overclock, Oyun
Instagram
@cicekselcukk