Neler Yeni

7000 TL'ye Sistem Toplama

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,536
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Rise online knight online Cs go gibi basit oyunlar oynuyorum belki uzun bile sürebilir eklemem daha doğrusu 3060 ekran benim için fazla gibi 1050 ti 1650 yada 3050 ekran kartları bana fazlasıyla yetiyor aslında ,güncellebilir olsun diye apu mantıklı gelmişti birazda masaüstü hep hesaplı diyorlardı ama 10.000 1650 laptop bile daha ucuza geliyor sanki artık çözemedim
GTX 1660Ti-1660S sistem düşebilir bu fiyata. 23 Nisanı veya ramazan bayramını bekleyin. düşmezse GTX 1650'li sistem kesin düşer. onu alın.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,536
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,536
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,536
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Ee o zaman bu adam alamaz 5000 civarı bütçesi var bütçeyi arttırmalı
1650314433801.png

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Niye saçma bir türlü anlayamadım bahsettiğim oyunları oynayacağım 5-6 ay sonra ekran kartı eklerim diye düşünüyordum yada bu fiyata laptop veya hazır sistem ne öneriyorsunuz
Dostum saçma falan değil. Arkadaş hayata toz pembe bakıyor sadece. Dahili grafik birimiyle birçok oyunu oynayabilirsiniz. 23 Nisan'da belki indirimli sistem çıkabilir. Siz paranızı hazır tutun. Olmazsa bizzat ben yardımcı olurum size.

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,338
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK

JrFuKi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
furkan salih
Dostum saçma falan değil. Arkadaş hayata toz pembe bakıyor sadece. Dahili grafik birimiyle birçok oyunu oynayabilirsiniz. 23 Nisan'da belki indirimli sistem çıkabilir. Siz paranızı hazır tutun. Olmazsa bizzat ben yardımcı olurum size.
Teşekkürler ilginize kafam Allah bullak oldu ne yazıkki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tüm yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara teşekkür ediyorum bir karara varamadık ne yazıkki takibe devam

Top Bottom