Neler Yeni

₺701 - Deepcool AG400 (Nays Cashback Yapınca)

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
725
İsim
Fatih Ayhan
Ulan şu soğutucu 700 liraya insin diye ne kadar bekledim inmedi. Bende gittim kasım indirimlerindeki 2400 liraya msi sıvı soğutucuyu aldım :d evet 900 lira vermemek için 2400 lira verdim LKJFNSGŞFKLMGİFLSDMFGŞLGMSLİDFHDİGMGSŞLD
Mesaj otomatik birleştirildi:

hee naysmış la bu..

Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Mahsun Mücahit Sürdem
Ben hiçbir zaman 12600K stok soğutucu ile geliyor demedim. Bu işlemciye OC yapıp, buz gibi de tutarım demedim. Ben burada ki abartılı cümlelere, test edilmemiş verilere dayanarak yazılanlara tepki göstermek için tabii ki abartılı bir cümleyle söyledim. Siz ne kadar abartırsanız ben de o kadar abartıyorum.

Tekrar yazıyorum buraya. Günümüz teknolojisi öyle bir hal aldı ki malesef donanım performansı çin değil pazar için üretim yapılıyor. Bu sadece üretim aşamasında da kalmıyor. Çoğu fenomenler bazı markalarla arka kapıdan iş birliği yapıp donanım test videoların değerleri ile oynayarak yayınlıyor. Daha da ileri gidiliyor ve bunlara softwareler de ekleniyor .

Biz hala kasanın sıcaklığını termostat ile ölçüyoruz:)

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,354
İsim
Yusuf
Ben hiçbir zaman 12600K stok soğutucu ile geliyor demedim. Bu işlemciye OC yapıp, buz gibi de tutarım demedim. Ben burada ki abartılı cümlelere, test edilmemiş verilere dayanarak yazılanlara tepki göstermek için tabii ki abartılı bir cümleyle söyledim. Siz ne kadar abartırsanız ben de o kadar abartıyorum.

Tekrar yazıyorum buraya. Günümüz teknolojisi öyle bir hal aldı ki malesef donanım performansı çin değil pazar için üretim yapılıyor. Bu sadece üretim aşamasında da kalmıyor. Çoğu fenomenler bazı markalarla arka kapıdan iş birliği yapıp donanım test videoların değerleri ile oynayarak yayınlıyor. Daha da ileri gidiliyor ve bunlara softwareler de ekleniyor .

aynen aynen... kanka ondan.

Cheerios

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Deniz
Stok soğutucu 11400f e bile yetmiyor. işlemci PUBG ultra ayarlarda 100 dereceyi gördü şaka yapmayın lütfen.Ag400 candır

Efendy94

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Efe Akçasayar
Bu daha iyi

Zero dark düz ak400'ün siyaha boyanmış hali, ag400 ise ak400'ün dekorasyon parçaları olmayan hali. 1-2 derece daha iyi ag400

Geçen aydan önce cashback %10'du biraz daha pahalıya geliyordu

Edit: Amazonda cashback yoktu hatta
yanında gelen fan da farklı. farklı segment ürünleri sadece block aynı.

Zelrael

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Enes Var
yanında gelen fan da farklı. farklı segment ürünleri sadece block aynı.
Fanlar aynı. İkisindede fk120 var

Edit: Düz zero dark gördüm ben zero dark plus yazılmış pardon, ekstra fan için fiyat farkı çok fazla

Son düzenleme:

Zalımo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Zaniolo

Sen ne anlatıyosun bilader asosyal mısın 😃

Efendy94

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Efe Akçasayar
Fanlar aynı. İkisindede fk120 var

Edit: Düz zero dark gördüm ben zero dark plus yazılmış pardon, ekstra fan için fiyat farkı çok fazla
ürün fotoğraflarını bir yan yana koyun isterseniz ag400 ve ak400 ün

Zelrael

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Enes Var
ürün fotoğraflarını bir yan yana koyun isterseniz ag400 ve ak400 ün

Nays yıldönümü kampanyası sayesinde bugün 600 TL'ye getirebiliyorsunuz.

Ekler

• 55a9755caf4bea24fe4e744a5c71a9d5.jpg
    55a9755caf4bea24fe4e744a5c71a9d5.jpg
    62 KB · Hit: 29
Son düzenleme:

Efendy94

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Efe Akçasayar

Nays yıldönümü kampanyası sayesinde bugün 600 TL'ye getirebiliyorsunuz.
Videoda da fanlar farklı diyor neyi kanıtlamaya çalışıyorsunuz? Zaten gördüğünüzde anlaşılıyor casingleri farklı.

Zelrael

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Enes Var
Videoda da fanlar farklı diyor neyi kanıtlamaya çalışıyorsunuz? Zaten gördüğünüzde anlaşılıyor casingleri farklı.
Videodaki ag400 argb, fc120 fanlı. Konudaki fk120 fan, ak400 ile aynı. Videoyu fan için atmadım sondaki teste bakarsan ag400 argb 2-3 derece daha iyi daha kötü olan fc120 fanı kullandığı halde.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,019
Üyeler
141,382
Son üye
mauroicardi10
Top Bottom