Neler Yeni

750 Watt PSU yeterli mi

Gurkannnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Gurkan Ayırkan
Hazır sistem olduğu için PSU özelleştirme kısmında başka PSU yok. Bu sistem için bu PSU yeterli midir ayrıca bu PSU iyi mi bir de sizce bu sistemi tek tek mi toplamalıyım yoksa böyle hazır sistem mi?

Bünyamina

80+ Gold
Hazır sistem olduğu için PSU özelleştirme kısmında başka PSU yok. Bu sistem için bu PSU yeterli midir ayrıca bu PSU iyi mi bir de sizce bu sistemi tek tek mi toplamalıyım yoksa böyle hazır sistem mi?

Yeterli tabi ki.

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım

Corsair psu hakkında çok iyi şeyler görmedim hiç. Hazır sistemler genelde daha uygun fiyata denk geliyor, pcde olsam bakar link atardım :(

Bünyamina

80+ Gold

Gurkannnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Gurkan Ayırkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
4070ti süperden o karta geçmek mantıklı olmaz. Yeni çıkacak 5000 serisinden bir kart alırsın.
Hocam sizce tek tek toplayıp ex gamer ti super yerine sg alınmalı mı birde hangi soğutmayı takmalıyım bir öneri var mı

Bünyamina

80+ Gold
Hocam sizce tek tek toplayıp ex gamer ti super yerine sg alınmalı mı birde hangi soğutmayı takmalıyım bir öneri var mı
Tek tek toplasan da aşağı yukarı aynı fiyata geliyor. Bak mesela ben topladım 65.300TL ye geldi bu parçalar. Tabi 16gbram daha fazla ve seçtiğim kule tipi fan daha iyi.

Mstfslnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mustafa Salan
Yeterli gayet psu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular