Neler Yeni

7500 TL Bütçe ile telefon önerisi.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,536
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Selamlar, En az 8 GB Rame ve 128 GB Depolama alanına sahip uzun ömürlü oyun oynatacak bir telefon arıyoruz. Bütçe maksimum 7500 TL olur. Eğer bu telefon çok iyi kesinlikle almalısın diyorsanız 8000'e belki esneyebilir.

Şimdiden teşekkürler.

İkinci el tavsiye etmeyin lütfen.

@Evil Belief
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Furkan Karagülle Sen bilirsin buraları yeğen...

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,981
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Gladiator

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Emircan AKOĞLU
Hocam size tavsiyem yurtdışı alın isteğiniz özelliklere ve fiyata göre yurtiçi bulmaniz imkansız yurtdışı xioimi yada Apple ama android cihaza IMEI atabilirsiniz 100 TL ye falanda ios cihaza mecbur pasaport kaydı yapacaksinjz bide kayıt yapılan pasaport ve hattın sahibinin adının aynı olması lazım

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,536
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,018
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Reis telefon güzelde... bütçeyi aşıyor birazcık. İndirime giren bir ürün mü? Ona göre indirim bekleyebiliriz.
Bütçe artırma şansınız yoksa buna bakabilirsiniz.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,536
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçe artırma şansınız yoksa buna bakabilirsiniz.
Samsunglarda bir süre sonra oyunda FPS kısıtlıyor gibi bir şey duymuştum. Samsungda oyun oynanmaz gibi yazılarda gördüm birkaç kere.

Uzun süre oyun oynarsak bir sıkıntı yaratır mı? sıcaklık olarak değil, FPS olarak.

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,018
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Samsunglarda bir süre sonra oyunda FPS kısıtlıyor gibi bir şey duymuştum. Samsungda oyun oynanmaz gibi yazılarda gördüm birkaç kere.

Uzun süre oyun oynarsak bir sıkıntı yaratır mı? sıcaklık olarak değil, FPS olarak.
Onu senden ilk kez duydum hocam.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,536
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,981
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113