Neler Yeni

7500 TL'ye 1 yıl garantili series s alınır mı

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
lappelduvide
yakınımda biri satıyor ilanda gördüm 1 yıl microsoft garantisi olduğunu söylüyor konsol esnafından almış zamanında herhangi bir sorunu olmadığını söylüyor bir kol ve series s konsola 7500 TL çok mu sizce

gdburak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Burak
alınır,fiyatı baya iyi

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
lappelduvide
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
alınır,fiyatı baya iyi
ithalatçı garantili series s'i microsoft kaydedince microsoft garanti kapsamında yazısı çıkar mı aklıma takıldı şimdi esnaftaki çoğu konsol ithalatçı garantili oluyor diye biliyorum ben ama yanlış mı biliyorum

gdburak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Burak
ithalatçı garantili series s'i microsoft kaydedince microsoft garanti kapsamında yazısı çıkar mı aklıma takıldı şimdi esnaftaki çoğu konsol ithalatçı garantili oluyor diye biliyorum ben ama yanlış mı biliyorum
evet yazar ama sadece konsolun satın alındığı firma garanti sağlar

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
lappelduvide
hocam series s kullanıyorsun sanırım imzanda gördüm de neleri test etmeliyim özellikle şuna dikkat et diyebileceğin şeyler var mı bilgi verir misin daha önce hiç konsol kullanma fırsatım olmadı

gdburak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Burak
hocam series s kullanıyorsun sanırım imzanda gördüm de neleri test etmeliyim özellikle şuna dikkat et diyebileceğin şeyler var mı bilgi verir misin daha önce hiç konsol kullanma fırsatım olmadı
hocam bende ikinci el konsol almadığım için tam bilmiyorum ama sesine vs. bak.normalde çok sessiz çalışan bir cihaz.Birkaç oyunda test et bakalım oyunlarda performans düşüklüğü var mı?Konsollarda daha bilgili olan birisi sana yardımcı olsa iyi olur

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
lappelduvide
bir yanım amazonda satılan vade farksız 9 ay taksitli series s'i al diyor 3 ay gamepass hediyeli ama fiyatı 15.500 TL satıcı gönderici amazon com tr

gdburak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Burak
bir yanım amazonda satılan vade farksız 9 ay taksitli series s'i al diyor 3 ay gamepass hediyeli ama fiyatı 15.500 TL satıcı gönderici amazon com tr
series s 15k yı haketmiyor bence hocam.Alacaksan ikinci ele yönel veya bütçeni biraz arttırıp sıfır ps5 al

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
lappelduvide
series s 15k yı haketmiyor bence hocam.Alacaksan ikinci ele yönel veya bütçeni biraz arttırıp sıfır ps5 al
kartımda 36k limit var aslında hiç nakit bir şey almayıp taksitle series veya ps5 alsam daha iyi olacak çünkü vade farksız 9 ay taksit seçeneği var series s aylık ödemesi 1700 TL denk geliyor mesela ama ps5 3.5 falan birkaç series s, x ve ps5 karşılaştırma videosu izledim ps5 cam gibi görüntü kalitesi sunuyor çok başka bir alet

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,171
Üyeler
157,488
Son üye
umuut673467
Top Bottom