Neler Yeni

7500F Peerless Assasin

S4rd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Şamil Koçan
7500f kullanıyorum, boşta 52 derece normal mi? Peerless Assassin hava soğutucu ile beraber oda sıcaklığı 25 derece. lol sırasında da 65-70 oluyor. Daha ağır oyunlarda 70-85 arası oluyor. Sistemim yeni. Soğutucuyu takarken çok uğraştım termal macunu çok mu dağıttım herhalde. tekrardan çıkarıp termal macun mu sürmem gerekir? Fortnite RTX Epic lumende bu yüzden drop giriyor olabilir mi?

ysuflix

80+ Gold
Macun yenile yenilerken konu aç bakalım

S4rd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Şamil Koçan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Macun yenile yenilerken konu aç bakalım
Hocam macun önerisi var mıdır kaliteli üstündekini silip yenisini süreyim kalitelisinden o gelen macun donuktu. Thermalrightın yanında çıkan o yüzden iyice süremedim

ysuflix

80+ Gold
Hocam macun önerisi var mıdır kaliteli üstündekini silip yenisini süreyim kalitelisinden o gelen macun donuktu. Thermalrightın yanında çıkan o yüzden iyice süremedim
Mx4 mx5 mx6 bunlara bakabilirsin. Daha abartılı bişe istersen thermal grizly kryonaut bak ama gerek yok mx4 gayet yeterli

ysuflix

80+ Gold

S4rd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Şamil Koçan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mx6 daha iyi ama mx4 de olsa gayet yeterli. Demek istediğim buydu aralarında en FP olan mx4 bence. Ama bütçen yetiyosa mx6 al
yetiyor ve şöyle bir şey söyleyeceğim, 4 gün boyunca bilgisayarı böyle bir şekilde kullansam problem mi gelene dek?

ysuflix

80+ Gold
  • Beğen
Reaksiyonlar: S4rd

ysuflix

80+ Gold
Aga birde içinden spatula çıkıyor mu? Spatulasız nasıl süreceğim.
bi tane kartviziti al 4e kes kestiğin parçayla rahat sürersin hatırlamıyorum spatula çıkıyomu

• Beğen

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
883
İsim
Buğra
7500f kullanıyorum, boşta 52 derece normal mi? Peerless Assassin hava soğutucu ile beraber oda sıcaklığı 25 derece. lol sırasında da 65-70 oluyor. Daha ağır oyunlarda 70-85 arası oluyor. Sistemim yeni. Soğutucuyu takarken çok uğraştım termal macunu çok mu dağıttım herhalde. tekrardan çıkarıp termal macun mu sürmem gerekir? Fortnite RTX Epic lumende bu yüzden drop giriyor olabilir mi?
7500f ısınan bir işlemci fakat yine de sizin değerlerde bir gariplik var en fazla 70 derece görmeniz lazım hava soğutucu ile sanırım termal macun tam oturmadı veya elinizi termal macuna değdirdiyseniz hava boşluğu oluşup ısı iletkenliği azalabilir termal macun yenileyin bi düzelecektir

• Beğen

S4rd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Şamil Koçan
7500f ısınan bir işlemci fakat yine de sizin değerlerde bir gariplik var en fazla 70 derece görmeniz lazım hava soğutucu ile sanırım termal macun tam oturmadı veya elinizi termal macuna değdirdiyseniz hava boşluğu oluşup ısı iletkenliği azalabilir termal macun yenileyin bi düzelecektir
bu arada 7500f için 6000 Mhz'de mi kullanıyorsun?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Termal macunu süremedim biraz kalın oldu, hem de yayılması gerekenden fazla yayıldı dışarı taşanları silince az kalmış olabilir

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
883
İsim
Buğra
bu arada 7500f için 6000 Mhz'de mi kullanıyorsun?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Termal macunu süremedim biraz kalın oldu, hem de yayılması gerekenden fazla yayıldı dışarı taşanları silince az kalmış olabilir
hocam hiç ayarları ellemedim sadece ryzen master üzerinden pbo açtım ama performansa bi etkisi olmadı şuan işlemci nasıl geldiyse öyle kullanıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,176
Üyeler
146,654
Son üye
Alucards
Top Bottom