Neler Yeni

2100 TL ye satılan 360 mm sıvı soğutucu hakkında bulabildiğim yorumlar

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,375
İsim
Mehmet Aslan
Herkese merhaba arkadaşlar dün konusunu açtığım sıvı soğutucu hakkında yapılan yabancı inceleme videosunu izledim linkini en sonra bırakırım. İncelemede kullanılan işlemci ryzen 5 5600x miş işlemciyi boşta 45-50 derece arasında tutmuş oyunda ise 65-70 derece arasında (spider man). Dilerseniz bütün yorumları Portekizceden Türkçeye çevirebilirsiniz. Yorumların bazılarının çevirilmiş halini bırakıyorum. Kullanıcı: Selam kardeşim! Tebrikler, bilgisayarınız harika görünüyor, bu fanlar gerçekten çok güzel. Ama söyleyin bana, bu su soğutucuyla işlemcinizin sıcaklığı iyileşiyor mu? Bende var ama işlemcim çok ısınıyor, Ryzen 5600 kullanıyorum, oyunlarda 80 dereceye ulaşıyor. Cinebench'teki streste 86 dereceye ulaştı. Çok ilginç. Seninki nasıl? kanal yorumu: Deneyimlerim çok iyi oldu; sıcaklık kullanımda 65 ila 70 derece, stokta ise 45 ila 50 derece. Ama şöyle bir ek: Orijinal su soğutucu fanlarını kullanmanızı tavsiye ederim, gönderdikleri termal macunu kullanmanızı da önermiyorum, iyi değil. Sıcaklık konusunda, kasanızın hava akışını kontrol etmelisiniz çünkü radyatör çok ısınıyor, sadece su soğutucu fanları işe yaramaz değil, aynı zamanda kasanın içinde iyi bir hava akışına sahip olmanız gerekiyor! Sorununuzu çözmezse kronik bir arıza olabilir, garantiyi arasanız iyi olur! Diğer yorum: R9 7950x'e ne dersiniz? kanal yorumu: Eğer patlama olmazsa endişelenmeyin hahaha ürün linki:https://www.gamegaraj.com/urun/darkflash-dx360-v2-6-360mm-siyah-sivi-sogutma/ ürün videosu:

Top Bottom