Neler Yeni

7600x ısınma sorunu acil

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Burak
Anladım hocam ozaman yarın termal macun değiştireyim ama bildiğim kadarıyla termal macun sıvı soğutmanın kutusundan çıkıyor. Ama tekrardan silip yapacağım nasıl yapmam gerekiyor?
hocam bende çıkmamıştı işlemciye sürmüştüm fakat geçen gün ısınıyordu çok boşta 80 falan gösteriyordu baktım plakanın yarısı işlemciye temas etmiş yarısı etmemiş gevşek kalmış sağ taraftaki civata sildim yeniledim sımsıkı civatalarını monte ettim aparatının sorun düzeldi

enessamet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Enes Samet Saruhan
hocam bende çıkmamıştı işlemciye sürmüştüm fakat geçen gün ısınıyordu çok boşta 80 falan gösteriyordu baktım plakanın yarısı işlemciye temas etmiş yarısı etmemiş gevşek kalmış sağ taraftaki civata sildim yeniledim sımsıkı civatalarını monte ettim aparatının sorun düzeldi
Deneyeceğim hocam yarın sağlam bir termal macunla

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
Mirhan Yalçın

mertu750

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mert
hocam ya soğutucuyu yanlış taktınız yada termal i eksik başka açıklaması yok o işlemci böyle ısınmaz

enessamet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Enes Samet Saruhan
hocam ya soğutucuyu yanlış taktınız yada termal i eksik başka açıklaması yok o işlemci böyle ısınmaz
Hocam hazır sistem aldım ben montajlı geldi çıkartıp silip taksam olur mu acaba

mertu750

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mert
Hocam hazır sistem aldım ben montajlı geldi çıkartıp silip taksam olur mu acaba
hocam ben bi keresinde stok fan ın bir ayağını takamadan açmaya çalışınca yüksek ısı diyerek bios u geçeme miştim işlemcin güçlü olduğu için uyarıyı almadan geçmiş olabilirsin istemeden çalışıyor olabilir soğutucu doğru takılı değil kanaatimce , eğer termal macunun hazırsa internetten bakarak tekrar tak

enessamet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Enes Samet Saruhan
hocam ben bi keresinde stok fan ın bir ayağını takamadan açmaya çalışınca yüksek ısı diyerek bios u geçeme miştim işlemcin güçlü olduğu için uyarıyı almadan geçmiş olabilirsin istemeden çalışıyor olabilir soğutucu doğru takılı değil kanaatimce , eğer termal macunun hazırsa internetten bakarak tekrar tak
Hazır değil ama hocam yarın detaylı bir şekilde hem fotoğraflarını hemde aldığım termal macunu atacağım size yardım etme şansınız olur mu ?

enessamet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Enes Samet Saruhan
Hazır değil ama hocam yarın detaylı bir şekilde hem fotoğraflarını hemde aldığım termal macunu atacağım size yardım etme şansınız olur mu ?
Hocalarım ben servisi aradım bana ısıların normal olduğunu yeni nesil işlemcilerin böyle ısındığını ve sıvı soğutmanın yeterli olduğunu söylediler napmalıyım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,559
Üyeler
156,945
Son üye
sabrionur1907
Top Bottom