Neler Yeni

7700 xt 18k beyaz alınır mı

sabanozsu

80+
Hocam alınabilir fakat saphire biraz riskli markadır çünkü tüm markaların kartlarını kullandım sıralama olarak Powercolor>Asus>Gigabyte>Saphire>XFX bu şekilde değerlendirdim hatta yurt dışında çoğu kişi red devil serisi koleksiyonu yapıyor yine saphire sadece fiyat performans olarak fiyatı ciddi derece ucuzsa alınır !!

GTX 1050 Tİ

80+ Bronze
Hocam alınabilir fakat saphire biraz riskli markadır çünkü tüm markaların kartlarını kullandım sıralama olarak Powercolor>Asus>Gigabyte>Saphire>XFX bu şekilde değerlendirdim hatta yurt dışında çoğu kişi red devil serisi koleksiyonu yapıyor yine saphire sadece fiyat performans olarak fiyatı ciddi derece ucuzsa alınır !!
Yanlış. Markaya değil modele göre değerlendirilmeli. nitro+ eagle'dan kötü mü?

Talat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Talat
yaw bunun beyaz olanını alsak diyer normal renginimi kararsızım şuan

Talat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Talat

hedaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Azad derin
Instagram
azadderinn
bende alamadım nedense 6 taksit olmuyor ödeme ekranında taksit seçeneği cıkmıyor nedense
Mesaj otomatik birleştirildi:

başka bir kart deniyeceğim
Kanka ne yaptın aldın mı

bende alamadım nedense 6 taksit olmuyor ödeme ekranında taksit seçeneği cıkmıyor nedense

başka bir kart deniyeceğim
Kanka ne yaptın aldın mı

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
can
Yanlış. Markaya değil modele göre değerlendirilmeli. nitro+ eagle'dan kötü mü?
Haklılık payınız varda , 6bin serisi amdlerde nitrolar founder edition kartlar ile aynı performansı veriyordu 7bin serisinde ne yaptılar bilmiyorum.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,222
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Haklılık payınız varda , 6bin serisi amdlerde nitrolar founder edition kartlar ile aynı performansı veriyordu 7bin serisinde ne yaptılar bilmiyorum.
Devilde aynı edge 1-2 derece daha iyi hotspot 2-4 daha iyi reften 6000 serisi refler iyi direkt. RX 7000 serisinde vapor Chamber cart curt derken ısıları baya iyi oldu artık tüm kartların

hedaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Azad derin
Instagram
azadderinn
Top Bottom