Neler Yeni

Yardım 7800x3d için beyaz 360-420 sıvı soğutucu önerisi

sartan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
kemal
Merhaba arkadaşlar, beyaz sistem topluyorum.

MSI x670e gaming plus
7800x3d
XPG Lancer beyaz 6000mhz (2x32)
kasa Cooler master HAF 700

Beyaz sıvı soğutucu için önerilerinizi bek1liyorum. Arctic Liquid Freezer 3 ün hem 360 hem 420 i sanırım kasaya uyuyor. Çok bilgim yok sıvı soğutucular hakkında. Gönül isterki Asus rog ryujin 3 360 oled alalım fakat yada Corsair icue H150i elite filan fakat bütçeyi aşıyorum iyice. 7 - 8 bine kadar çıkabilirim eğer gerçekten soğutma olarak iyiyse.

memruh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
ahmet saplı
valla hocam bende aynı işlemciyi aldım ve soğutucu aldım geçenlerde, benimde kasam beyaz cooler master masterbox td 500 v2, soğutucuyda msi coreliquid c360 aldım daha takmadım istersen takınca değerleri söylerim sana bir kaç güne ama soğutucuy siyah adlım beyazı yok

sartan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
kemal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
valla hocam bende aynı işlemciyi aldım ve soğutucu aldım geçenlerde, benimde kasam beyaz cooler master masterbox td 500 v2, soğutucuyda msi coreliquid c360 aldım daha takmadım istersen takınca değerleri söylerim sana bir kaç güne ama soğutucuy siyah adlım beyazı yok
beklerim hocam zaten şu an sıvı soğutucu kaldı diğer parçalar hafta içi gelecek acelem yok. Unutmazsan sevinirim. Çok gaza gelirsem Lian Li Galahad II LCD filan bile alasım var.

Top Bottom