Neler Yeni

79 derece ekran kartına zarar verir mi

Mirlex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Miraç
Kasanızın hava akışı iyi mi peki? Kasa mesh mi?
mesh ferah anlamında sanırım cooler master pro 3 arkada 1 fan var önde 1 fan fakat kapağı açık oynuyorum full ayarlarda oynadığım için fan yetersiz ama uçtu fan fiyatları ön tarafı ızgaralı full üst ızgaralı alt ızgaralı
Mesaj otomatik birleştirildi:

ekran kartına verdiğin voltajı biraz düşürüyosun performans olarak 2-3 fps düşüyor ama derece de düşüyor
ekran kartına bi sıkıntı olmuyor değil mi bozma ihtimalim yok abilere geçende şey dedim abi dedim biosu güncelledşm çok karıştırma pcyi bozarsın dediler bozma ihtimalim yoktur değilmi sizide yordum kusura bakmayın

Arthur Morgan

80+ Gold
En İyi Cevap
5
ekran kartına bi sıkıntı olmuyor değil mi bozma ihtimalim yok abilere geçende şey dedim abi dedim biosu güncelledşm çok karıştırma pcyi bozarsın dediler bozma ihtimalim yoktur değilmi sizide yordum kusura bakmayın
Yok ne bozulcak ya onlar BIOS'u karıştırırsan bozulur anlamında demiştir.

Emre123a

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,315
İsim
Emre
amd kartlar için 110 dereceye kadar yolu var

Mirlex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Miraç
UV'yi iyi yaparsanız 70 Derecenin altına bile inebilirsiniz.
peki diyelim sıfırlamam gerekti onu nereden yapıyoruz tekrardan biosdan mı birde neden bu asus voltajı yğksek gönderiyoır acaba bilerek mi ypaıyorlar birde kaç fps düşer fps sıkınntıım yokta meraktan soruyorum

Arthur Morgan

80+ Gold
En İyi Cevap
5
peki diyelim sıfırlamam gerekti onu nereden yapıyoruz tekrardan biosdan mı birde neden bu asus voltajı yğksek gönderiyoır acaba bilerek mi ypaıyorlar birde kaç fps düşer fps sıkınntıım yokta meraktan soruyorum
Msi Afterburner'den

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,634
Üyeler
152,711
Son üye
emreerdal
Top Bottom