Neler Yeni

7k ya sistem kaldı mı?

EGOKING

80+
geçen 1650 ti i3 10100f li sistemi 6800e verdiler biraz bekleyin böyle bi sistem düşünce alırsınız
8kya 10105f + 1660ti aldım 🤓
İtelemeye çalışıyorsun da yüksek fiyattan normal gibi ona tepki gösterilmiş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ağzına sağlık, aynen kral.

Merak ettiğim mesela Frisby'a gelene kadar o kadar iyi ve ucuz marka varken neden Frisby arkadaşım yav. Fiyatı düşürmeye çalışıyorsun eyvallahta Frisby'da koyma sisteme artık Everest falan.

Millete kazık sistem çaktıktan sonra ben
Senin sistem 5.5k civarı eder.İşlemcinin 2.eli nerde 4.5k ? Ryzen 5 5600x daha ucuz ondan o zaman ?
siz milyon dolarlık şirketlerin anlaşmalı olarak sınırlı stokta yaptığı ufak indirmlerini piyasa fiyatı olarak kafanıza yazıyorsunuz normal fiyat bu şu an benimde öyle büyük bir şirketim olsa verirdim 2 3 k ya

aynısını biradaha yazıyorum doğru olanu değil yazmak istediğinzi yazıyorsunuz

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
siz milyon dolarlık şirketlerin anlaşmalı olarak sınırlı stokta yaptığı ufak indirmlerini piyasa fiyatı olarak kafanıza yazıyorsunuz normal fiyat bu şu an benimde öyle büyük bir şirketim olsa verirdim 2 3 k ya

aynısını biradaha yazıyorum doğru olanu değil yazmak istediğinzi yazıyorsunuz
aynen kanka

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Hala haksız olduğun konuda uzatarak konuyu kirletiyorsun kardeşim kim senin o eski sistemi 7.5-8kya alsın ki ? Üstüne benim işlemcimin ikinci bile 4k diyorsun o zaten yalan 2800e ilan var işlemcinin sıfırı yok bile o kadar eski yani.Güncel bir sistem alır kafasının rahatına bakar Abdullah abi düşünmeden alınacak zaman diyorda senin sistem için mi diyor ? Apu almayı bende şu zamanda desteklemiyorum ancak fırsat sistemleri harici bulursa 1650li bir sistem alır onun harici apu alabilir.Şimdi bunuda anlamayıp cevap vereceğin için seni engelliyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,677
Üyeler
153,270
Son üye
Teorama
Top Bottom